anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Orange PrePay - Am nevoie de net ca de aer

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
c4ee4559aa2835cd_prepay_50.jpg

Salut tuturor!

 

Astăzi am lansat o nouă campanie PrePay: "Am nevoie de net ca de aer". Aici puteți citi mai multe informații.

 

Cred că este o super campanie, voi ce părere aveți?

131 Răspunsuri 131

Georgiana_2
Începător
Nu merge ce pot face

Tina
Cunoscător certificat
Georgiana, ce nu merge? Ai reîncărcat cu cinci euro, cel puțin? Nu poți sa activezi bonusul? Revino, te rog, cu detalii ca sa te putem ajuta!

Vio73
#StarMember
@Georgiana, Bonusul trebuie activat din My Orange, dacă la asta te referi!

FLo1
#StarMember
....daca o fi incercand de pe abonament... adio aer.

Vio73
#StarMember
Foarte bună și oferta curentă, cea cu bonusul de 50 GB.

Gazsi
Începător
Cum să activez? Am încărcat astăzi cartela cu 6€uro

Tina
Cunoscător certificat
Gazsi, eu am activat din contul meu. Nu mai știu exact pașii, dar apare undeva posibilitatea sa activezi bonusul.

Vio73
#StarMember
Din My Orange, dar cred că deja nu mai este valabilă acea ofertă, ci cea cu 50 +5 gb la 5 euro ( nici un giga nu se pierde).

Cleaver
Junior entuziast
Am reîncărcat un prepay de vreo doua ori ca sa beneficiez de Bonus dar dispare cam repede netul...sa fie cumva mai “prost calitativ” de se consuma așa repede

teacher_
#StarMember
Nu se poate consuma internetul mai repede doar pentru că era bonus... Probabil ați avut trafic mai intens in acea perioadă.

Vio73
#StarMember
Campania aceea a fost valabilă doar o singură dată, până pe la începutul lunii septembrie. Acum e valabilă cea cu bonusul de 50 GB.

DanielaH
Moderator
Așa cum spunea și Vio73, această campanie s-a incheiat. Inchidem și noi aici acest topic și vă mulțumim tuturor pentru feedback.