anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Orange PrePay - Am nevoie de net ca de aer

MihaelaA
Community Manager
Community Manager
c4ee4559aa2835cd_prepay_50.jpg

Salut tuturor!

 

Astăzi am lansat o nouă campanie PrePay: "Am nevoie de net ca de aer". Aici puteți citi mai multe informații.

 

Cred că este o super campanie, voi ce părere aveți?

131 Răspunsuri 131

teacher_
#StarMember
Eu inca nu am utilizat, deoarece am suficiente resurse de internet. Probabil daca voi rămâne cu mai puține, o voi utiliza. Este o idee buna, sper doar sa se și prelungească, ar putea dura tot anul, și nu doar odată să se acorde bonusul, ci in funcție de numărul de reîncărcari, și de valoarea reîncărcată.

Claudiu_2
Începător
Cum pot alege ce de-a doua perioadă?

teacher_
#StarMember
@ Claudiu. Mai întâi trebuie să aștepți să se termine prima perioadă în care ai activat aceasta promoție. Apoi urmezi aceeasi procedură ca și prima dată. Trebuie sa tii cont că promoția expira la începutul lunii septembrie, dar are o posibilitate de prelungire. Nu poți să alegi perioada? Detaliază puțin.

Vio73
#StarMember & May's Problem Solver
Din câte știu eu, promoția aceasta este valabilă doar o singură dată. Dacă ai activat-o deja, nu mai merge și a doua oară.

NorbertChristia
Începător
Buna, odata folosit aceasta optiune, dupa o luna mai pot folosi dupa ce incarc cu 5euro ?

Vio73
#StarMember & May's Problem Solver
Nu, nu mai merge nelimitat, asta și spuneam.

Mitroi
Începător
Foarte misto aceasta campanie!

teacher_
#StarMember
Da, aveți dreptate, este valabilă doar odată aceasta oferta. Nu ar fi rău să fie valabilă de mai multe ori...

Hallow_87
Junior entuziast
Aceasta oferta e foarte ok pentru cei cu cartela. Eu am abonament la Orange de 14 € pe luna cu doar 5 Gb internet. Si sotul meu si baiatul meu la fel. Nu e chiar dreptate aici. Internetul ma nemultumeste cel mai mult. Ar trebui cei de la Orange sa gaseasca o solutie si pentru cei cu abonanent mare dar care au putin net.

FLo1
#StarMember
@Halow_87: Si ce-o fi avand abonamentul dublat de 14 euro si nu are unul de 7 euro?? SMSuri si minute in retea vrei mai mult decat nelimitat? sute, poate chiar 1000 de minute nationale nu sunt suficiente? Cate zeci de GB te-ar satisface... mai ales dupa bonusul aferent vechimii in retea? Oare orizontul este chiar atat de aproape de noi? Sau unii au trecut dincolo de orizont....

Mihai_5
Începător
Super tare ofertă , păcat că o poți activa doar o singură dată

Adrian_5
Începător
M-am saturat de voi pana peste cap. In seara asta am incarcat doua numere de prepay cu optiuni de 6 euro fiecare. La niciunul din numere inca nu am internet. Iar la cronos imi arata doar minutele si sms-urile din optiune. Sunt la Orange de pe vremea Dialogului, dar chiar mi-a ajuns marlania voastra. La expirarea optiunii ma portez la altii.

Vio73
#StarMember & May's Problem Solver
@Adrian_5, S-a rezolvat problema?

Liva
Junior entuziast
Oferta valabila doar pentru cei care incarca o cartela si optiunea se activeaza din my orange valabila 30 de zile.

yoonuut
Începător
da este o super companie