anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Orange PrePay - Am nevoie de net ca de aer

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
c4ee4559aa2835cd_prepay_50.jpg

Salut tuturor!

 

Astăzi am lansat o nouă campanie PrePay: "Am nevoie de net ca de aer". Aici puteți citi mai multe informații.

 

Cred că este o super campanie, voi ce părere aveți?

131 Răspunsuri 131

Dusty_08
Începător
Era o super campanie dacă puteai activa bonusul de mai multe ori

teacher_
#StarMember
Părerea mea este că nu trebuie sa forțăm nota, și să așteptăm pomană de oferte gratuite. E buna oferta, mă bucur de ea, dar dacă am nevoie de net, fie încarc cu o suma mai mare, fie am grija la ce mă uit.

Rares_Axintoi
Junior
Pentru activarea acestei opțiuni trebuie să ai o cartela prepay. Cei pe abonament nu beneficiază de această ofertă.

Miha_Z
#StarMember
@teacher_ consider ca oamenii din varful muntelui traiesc mai liber si se bucura mai intens de viata. Pe noi tehnologia ne-a facut dependenti de ea si uneori solitari.

teacher_
#StarMember
Sincer așa aș vrea să merg in vârful muntelui sa stau măcar câteva zile fara telefon. 🙂 Uite, o să pun o întrebare în comunitate.

Vrajitoarea
Cunoscător
@Razvan, se pare ca dorinta ti-a fost ascultata, din 17 iulie se ofera iar bonusul de 30 GB la oferta de 5 euro https://www.orange.ro/prepay/optiuni-prepay/

CrissTM
Începător
Ar fi interesanta o oferta cu internet nelimitat. Știu că pe luna consumam intre 5-20 GB maxim pe luna. Dar este o "liniștește" sufletească că nu fac cost suplimentar.

Nicu_1
Începător
da o luna din 3, e perfect, o luna stai pe net si 2 te uiți la soare, totusi fata de telekom unde ai oferta activată dar dupa 3 minute ti se dezactivează oferta si rămâi si fara credit e. mai ok.

Vio73
#StarMember
Fiecare alege ce dorește, de aia există diversitate.

Vali
Junior entuziast
Sincer nu-i vad utilitatea. Eu am incarcat cu 6 euro si am primit 12 GB trafic internet national + 30 GB bonus. Plus 30 GB bonus pe abonamentul de pe care am incarcat. Chiar nu vad utilitatea cu "trafic nelimitat". Da, daca era oferit trafic nelimitat si pe abonamentul de pe care ai incarcat cartela pre-pay...Asa...

Ciucuras
Cunoscător certificat
Si nu este de ajuns cat internet ai la cartela? Plus cei 30Gb pe abonament. Ptr o luna de zile eu zic ca este mai mult de cat suficient.

FLo1
#StarMember
Pentru unii "the world is not enough". In traducere: nelimitat e prea putin ca sa fie suficient.

Benny
Începător
Nu merge in strainatate

teacher_
#StarMember
@Benny, ca sa îți meargă in străinătate, ai nevoie de o opțiune cu roaming, de minim 10 Euro, cu resurse în SEE.

Daiana
Începător
Minunata idee.