anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Orange PrePay - Am nevoie de net ca de aer

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
c4ee4559aa2835cd_prepay_50.jpg

Salut tuturor!

 

Astăzi am lansat o nouă campanie PrePay: "Am nevoie de net ca de aer". Aici puteți citi mai multe informații.

 

Cred că este o super campanie, voi ce părere aveți?

131 Răspunsuri 131

Diana_3
Începător
Bun...chiar imi place

Viotoon
Junior entuziast
frumoasa oferta . sper sa se poata implementa net nelimitat la abonamente si la cartele cu o optiune care sa se poata activa .

gabergenbier
Începător
E cea mai interesanta oferta de net avand in vedere faptul ca au "furat" acei MB acum cateva luni.

mariussruben89
Explorator entuziast
Da, este o oferta buna, dar trebuie sa ai o oferta de 5€ activata pe cont, e buna, ca perioada de vacanțe, netul se consuma mult, cand faci selfie, life, muzica, tot felul de aplicatii.

Toffifee
Junior entuziast
Ar fi, daca si cei de pe abonament ar beneficia de ceva

FLo1
#StarMember
Oricat ar fi, chiar si nelimitat, ne place sa avem desi nu folosim. Cu viteze reduse, un net nelimitat nu e chiar "wow". In plus sa nu uitam ca alternativa wireless e nelimitată de o luuuunga perioada de timp. Deci gura târgului nu este rupta...inca.

Jay
Campion certificat
@Toffifee la 12 ani de abonament, cred ca asa am văzut ca ai vechime, ai 6gb de net bonus.. deci si cei cu abonament beneficiază de ceva.. 🙂

Miha_Z
#StarMember
Eu alternez datele mobile cu wi-fi. Am 10 GB pe abonament plus aproape 7GB pt vechime si mi-e mai mult decat suficient.

Anonim
Neaplicabil
Oferta este excelentă pentru cei cu prepay. Folosesc cartela prepay pentru net, acolo unde nu am semnal pe cartela principală. O voi activa curând! 😉

Vio73
#StarMember
Dacă nu am soluții și plec în concediu, voi lua și eu o cartelă prepay pentru ruter și activez această opțiune. Sigur, după ce termin resursele incluse în abonamentul de internet mobil și bonusurile aferente.

FLo1
#StarMember
2 cartele ORANGE: Pe una sa ai semnal pt net, iar pe alta pt voce???

Vio73
#StarMember
Vorbim de cantitatea de GB aici, nu de semnal.

FLo1
#StarMember
Dupa cum am mai mentionat: dependenta se poate trata cu abstinenta 🙂 ...Simplu. In rest, folosesti si te intinzi dupa nevoie. Dar daca ai nevoie de cantitate nu te intinzi pe solutii mobile.

Vio73
#StarMember
Dacă ești în concediu, cum faci? Iei fixul după tine?

FLo1
#StarMember
In concediu nu faci trafic engoss. Pentru filme si alte aplicatii consumatoare de trafic pastrezi timpul extra "concediu". In vacanta te bucuri de alte activitati, nu-ti strici ochii prin ecrane, mobile sau fixe.