anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Castiga noi super premii cu Pinata Party din My Orange (Campania IV)

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

Salut tuturor!

Mâine, 1.02, ora 14:00, se încheie campania curentă Pinata Party și punctele vor expira. Vă recomandăm să le folosiți până atunci pentru revendicarea premiilor disponibile.

Dacă ați acumulat minim 1000 puncte pe durata campaniei veți participa la tragerea la sorți din data de 3 februarie. Aici aveți mai multe detalii: https://www.orange.ro/pinata-party/

Mult succes!

 

Și în plus venim către voi cu vești despre noua campanie Pinata Party care se va desfășura în perioada 1.02 - 5.04.2022. Pe lângă premiile Orange cu care sunteți deja obișnuiți, vor fi și premii fizice cu livrare, iar la finalul campaniei va avea loc o nouă tragere la sorți.

Sunteți curioși să aflați despre ce premii este vorba? Le veți descoperi mâine începând cu ora 14:00.

131 Răspunsuri 131

Mădălin
Cunoscător certificat
Eu nu am văzut niciodată premii disponibile decât în prima zi a campaniei când oricum nu poți obține puncte suficiente. Decât dacă faci reîncărcările alea ...dar chiar sa încarci aiurea? Oricum , eu felicit Orange pentru acest concurs .Probabil când va fi perfect ( și pentru noi necastigatorii - vom deveni câștigători) probabil vor opri concursul din cauza gurilor rele

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Solutia pare sa fie mutarea premiilor mai "consistente" pe partea de tragere la sorti. Ceea ce, atata timp cat acea tragere la sorti se desfasoara corect, n-am absolut nimic de obiectat. E foarte ok asa.
Client Orange

CrifcaVlad
Junior entuziast
La ce ora s-au băgat premiile astăzi ?

Jay
Campion certificat
Astăzi e miercuri.. ieri au apărut, pe la 12:30 parca.. Ultimele produse s-au epuizat azi dimineața..

Mădălin
Cunoscător certificat
Cine schimba boxa de săptămâna trecută?O vreau eu daca e de 10W!

CrifcaVlad
Junior entuziast
Mulțumesc ,super !

dorelut
Junior entuziast
@MihaelaC în data de 11.04.2022 a avut loc extragerea premiilor pentru toată campania, unde sunt afișați câștigătorii de la ediția aceasta??? Vreau să mai menționez că la această ediție am câștigat un termos, bravo mie, DOAR CĂ nu sunt pe nici o listă, DECI listele cu câștigătorii sunt praf în ochi..Am atașat o poză (Prenumele AUREL apare în toată lista doar o singură dată, dar nu sunt eu)

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
@dorelut conform regulament în data de 11 aprilie a avut loc tragerea la sorți pentru cele 20 de premii (10 telefoane Samsung S21 FE și 10 ceasuri inteligente Samsung Galaxy Watch4 4G) și încă nu a fost afișată lista câștigătorilor. Îi voi întreba pe colegii mei când se va afișa. Referitor la premiul tău, îmi poți spune, te rog, în ce săptămână ai câștigat? Momentan au fost afișați câștigătorii până în săptămâna 6 inclusiv aici: https://www.orange.ro/aplicatii/regulament-campanie-pinata-party-februarie22-aprilie22/#castigatori-campania4 Dacă ai câștigat într-o săptămână ulterioară o să urmeze și afișarea în pagina de mai sus.

Serjant
Explorator
Buna, cred ca dureaza pana aduna toate PV de la toata din toate colturile tarii. Iar cand incarca incarca mai multe liste odata

CrifcaVlad
Junior entuziast
La mine nici acum nu a ajuns ..

Serjant
Explorator
@Crifca Vlad scrie pe chat-ul aplicatiei, si ei vor verifica, poti sa le trimiti si printscreen-ul, si eu am facut la fel si deja a 2 zi am primit mesaj despre premiu...

Serjant
Explorator
La mine intr-o saptamana a ajuns premiul.