anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Nu funcționează aplicația My Orange

16Manuela
Începător

Buna. A mai întâmpinat cineva această problemă astăzi? Încerc de o oră sa reincarc cu opțiunea de 5€ și nu funcționează. Îmi apare ca eșuat,ce e de făcut ?

12 Răspunsuri 12

FLo1
#StarMember

Procesul din MyOrange până la validarea încărcării cu card este funcțional. Am încercat acum. Eventual reîncearcă sau utilizează alt card dacă poți. Totuși poate fi ceva temporar.

ChristianS
Junior

poti incarca prin site emag

https://www.emag.ro/reincarcare-cartele-prepay-online

sau alte aplictii mobile 24pay sau mobilpay walet

Încărcarea prin alte site-uri /posibilități e doar de... urgență: nu beneficiezi de bonificația de date mobile. Și nu este nesemnificativă, decât dacă nu ai un smartphone. 

cand e o urgenta incarci si din alta parte

net il ei din piniata si bonus pocus

Andu470
Începător

Buna ziua! Am aceeasi problema. Am incercat cu mai multe carduri, atat in aplicatie cat si pe site-ul web.

Ar fi util un sceen-shot cu eroarea returnată de aplicație în procesul de reîncărcare. Dacă reușești. Altfel cauzele pot fi multiple, iar interpretările și mai diverse.

Am luat legătura cu cei de la orange și încearcă să o rezolve,au probleme tehnice. 🤷🏻‍♀️

Vio73
#StarMember & September Problem Solver

Bună!

Încearcă o dezinstalare/ reinstalare a aplicației și poate apoi functionează. 

Dacă tot nu vrea, încearcă și cu varianta de pe laptop/ desktop ( web) și poate reușești așa !

Baftă!

kpeter06
Junior entuziast

Verifica si acolo in istoric, sa nu fie in asteptare, daca e asa posibil sa mai dureze putin. La fel am patit la un moment dat si tot incercam, bine ca am vazut dupa ca am vreo 7 incarcari in asteptare si am avut suficient timp sa le sterg.

DanielaH
Moderator

@16Manuela și @Andu470, s-a rezolvat situația? Ați reușit să reîncarcați?

Andu470
Începător

Multumesc tuturor pentru raspunsuri! Am reusit ieri sa reincarc numarul de telefon dupa aprox. 1h.

Mă bucur. Mulțumim și noi pentru confirmare.