anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

My Orange pentru clientii OROC

Cand vor trece si clientii OROC la interfata aplicatia My Orange de baza si se va inchide struto-camila de aplicatie my orange Fix ? Sau va ramane definitiv doua interfete  ?

8 Răspunsuri 8

MCostel
Cunoscător

Salut,

My Orange fix nu mai exista.

Dezinstaleaza aplicația My Orange fix și instalează aplicația My Orange din store.

Am instalat chiar acum ,nici o schimbare struto camila cu Orange Fix apare sus mare cat casa. Ba mai mult te intreaba la conectare daca esti client OROC sau Orange comunication.Intereseazate inainte de a face o afirmatie.Aplicatia este aceiasi pentru toti doar ca foloseste interfete diferite ,o fi discriminare ?

Da ai dreptate, am vazut my Orange fix in screenshot și ma indus in eroare.

Nu prea este ok cu 2 interfețe.

Care sunt diferențele și ce te deranjează cel mai tare la acest aspect ca și funcționalitate?

Sincer na ma deranjeaza dar daca tot te lauzi ca ai integrat cele doua companii cred ca era de bun simt sa rezolvi si acest aspect, vorba celor de la Zdob și Zdub ''Parca'i una parca's doua ''

Pe partea de tv se încearcă unificarea grilei.

https://gadget.ro/orange-romania-va-face-cateva-modificari-in-grila-de-programe-tv-incepand-cu-data-... 

Lucrurile merg mai lent însă totuși este bine că se mișcă.

Eu zic că o să treacă 1-2 ani până când se va realiza unificarea practică și toate aceste diferențe vor dispărea.

Vio73
#StarMember

Ce legatura are tutorialul cum sa-ti faci cont cu ce am postat eu ?

Observatia mea era urmatoarea ,daca tot se lauda ca cele doua companii devin una de ce sunt interfete diferite ,una pentru OROC  si alta pentru Orange Comunication ? 

Mai durează până devin în mod practic. Dar vor unifică grilele și încet, încet, se va rezolva și această problemă probabil.