anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

In aplicatia MyOrange nu pot vizualiza istoricul facturilor si incarcarilor prepay

zmihok
Junior

In aplicatia MyOrange nu pot vizualiza istoricul incarcarilor prepay si nici istoricul facturilor. Am un IPhone 12…

1 Soluţie acceptată‚

Da, am încercat și varianta web funcționează. Structura meniului din varianta web este destul de greoaie, în aplicație era mai ușor. Dar asta e…🙄

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

delfinas
#StarMember

Nu stiu cum e aplicatia pt iPhone, desi ar trebui sa se vada si acolo  istoricul la "Facturi" sau "Reincarcari" . Din versiunea web (www.orange.ro) ai incercat?

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Corect. In ambele versiuni (si iOS si Android), informatiile se gasesc in sectiunea Reincarca > Istoric Reincarcari si respectiv Facturi > Istoricul Facturilor Mele (pentru abonamente). Facturile reincarcarilor de pe Prepay nu se pot vedea din aplicatie. Dar se pot vedea din versiunea web, cu un click aici.

Client Orange

Vio73
#StarMember

Salutare!

Cea mai bună variantă este cea web, adică să le vezi pe laptop sau desktop și sunt convins că acolo apar.

Este vorba despre secțiunea ,,Cronos și facturi".

Baftă!

DanielaH
Moderator

@zmihok, ai accesat secțiunile indicate mai sus? S-a rezolvat situația?
Dacă nu, te rugăm să revii cu mai multe detalii, eventual cu o captură de ecran din aplicație.

Da, am încercat și varianta web funcționează. Structura meniului din varianta web este destul de greoaie, în aplicație era mai ușor. Dar asta e…🙄