anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Caz bizar in my Orange - mi-au dispărut 4 numere de telefon

dancaliniuc
Junior

Buna ziua!

Îmi puteți explica un caz un pic mai straniu ce se întâmplă de la voi, Orange?

Din contul meu my Orange mi-au dispărut 4 numere de telefon pe care eu le administram fara că eu sa le șterg și fără că cineva sa fi avut Acces la contul meu.

Cum e posibil așa ceva?

Și nu,nu s au portat in altă rețea sau și au făcut abonament la yoxo

Aștept răspuns

 

 

19 Răspunsuri 19

Ii ceri să-ți arate că oferta este dezactivată.

Ne am certat un pic și oricum nu o să recunoască adevărul și nici nu o să dorească să sa mi arate ,așa că aș fi vrut să aflu din alta parte mai sigur.

Din păcate nimeni altcineva nu îți va putea oferi informațiile având în vedere că nu ești titularul cartelei.

Nu mai ești administratorul numărului.

Imi pare rau pt experienta ta, dar, din pacate, asa e firea umana. Pentru a castiga cat de putin, unii oameni calca pe cadavre, renunta la prieteni(i).

Din pacate, nu poti sa mai ai acces la datele acelui numar si nici sa dezactivezi optiunea, daca nu esti posesorul sau. "Prietenul" si-a calculat bine miscarea.

Ia-o ca pe o experienta si lectie de viata si fii mai precaut pe viitor in privinta "prietenilor".

FLo1
#StarMember

@dancaliniuc: Dacă ai făcut vreo modificare pe numărul pe care este contul deschis (de exemplu trecere la abonament dinspre PPY sau invers), atunci de acolo este cauza. Nu dispare contul, dar se resetează. 

Verifică totuși pe ambele variante (atât web cât și aplicație) pentru că s-ar putea să nu fie identică situația. Pe varianta web îți vor apărea, dar în app uneori pot apărea nesincronizări. Te așteptăm cu actualizări.