anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

am schimbat abonamentul și nu am primit 5 pinata party

florinasauciuc
Începător

Buna ziua, am schimbat abonamentul și nu am primit 5 pinata party, nici la adăugarea unui alt ă ști?

1 Soluţie acceptată‚

Conform regulamentului, „4.2. Acțiunile se recompensează doar dacă se realizează cu succes din aplicația de mobil My Orange.”

În cazul tău, modificarea abonamentului nefiind făcută din aplicația de mobil My Orange, ci de un operator Orange, nu s-a alocat recompensa. Altfel spus, pentru a primi recompensa, trebuia să intri tu în aplicația My Orange, să selectezi Acțiunea “Modificare abonament” și să finalizezi acțiunea prin alegerea unei oferte

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

svetalex
Maestru

Cum ai făcut modificarea abonamentului? Din aplicația de mobil My Orange, sau prin alt canal?

Nu ai primit nicio pinata la schimbare abonament, sau ai primit 4 pinate?

 

Ma sunat un operator Orange și am primit oferta.

Conform regulamentului, „4.2. Acțiunile se recompensează doar dacă se realizează cu succes din aplicația de mobil My Orange.”

În cazul tău, modificarea abonamentului nefiind făcută din aplicația de mobil My Orange, ci de un operator Orange, nu s-a alocat recompensa. Altfel spus, pentru a primi recompensa, trebuia să intri tu în aplicația My Orange, să selectezi Acțiunea “Modificare abonament” și să finalizezi acțiunea prin alegerea unei oferte