anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Punctele Thank You se tripleaza si prin comanda telefonica?

Luminita_lumy
Începător
Buna,
Valoarea punctelor thank you se tripleaza si prin comanda telefonica adica prin achizitie telefon la prelungirea abonamentului existent, prin apel la 300?
Multumesc!
1 Soluţie acceptată‚

Salut, Luminita! In acest moment, oferta de triplare a punctelor Thank You este disponibila doar in magazinul online (la achiziția unui telefon prin prelungirea unui abonament pe 24 de luni), nu si prin intermediul altor canale de vanzare.

____________________________

Update:

Valoarea punctelor Thank You este de 2 ori mai mare la achiziția unui telefon nou din magazinul online cu prelungire contractuala pe 24 de luni.

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

Razvan
#StarMember
Nu, punctele sunt valabile exclusiv în magazinul online Orange la achiziția unui telefon prin prelungirea unui abonament pe 24 de luni.

Vio73
#StarMember & September Problem Solver
Salutare! Ai un topic aici despre această campanie și în ce condiții se poate face triplarea: https://comunitate.orange.ro/questions/2494978-campania-orange-thank-you-decat E foarte simplu să realizezi o comandă online. Poți cere ajutorul și pentru acest aspect! Succes!

FaraUnID
Campion certificat
@Luminita La ultima mea repozitionare de abonament toata treaba a fost facuta exclusiv prin telefon, iar consultantul care m-a sunat a plasat el comanda in online, in locul meu si am beneficiat de toate promotille derulate in momentul respectiv: puncte x 3, extra reducere din pretul telefonului valabila exclusiv online, vouchere.

Salut, Luminita! In acest moment, oferta de triplare a punctelor Thank You este disponibila doar in magazinul online (la achiziția unui telefon prin prelungirea unui abonament pe 24 de luni), nu si prin intermediul altor canale de vanzare.

____________________________

Update:

Valoarea punctelor Thank You este de 2 ori mai mare la achiziția unui telefon nou din magazinul online cu prelungire contractuala pe 24 de luni.