anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Vizualizare resurse telefonie fixa prin fibra

Anonim
Neaplicabil

Cum pot afla câte minute mai am rămase din cele incluse? În my orange nu arata nimic nici în aplicație și nici în varianta web. Exista cost control la telefonia fixa prin fibra?

1 Soluţie acceptată‚

@Anonim: Probabil nu s-a considerat necesar,  întrucât telefonia fixă acoperă suficient serviciile naționale, ajungând să nu faci costuri suplimentare. Totuși sunt excepții și nu ar fi greu de implementat. Ca idee, varianta desfăsurătorului online o poți copia într-un excel, iar restul e aritmetică. 😉 Succes.

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

delfinas
#StarMember

Adrian, citește aici  ddetaliii despre cost control pt serviciile fixe OROC.

Anonim
Neaplicabil

Am contract cu oro, nu oroc 🙂

La telefonia fixa prin fibra nu funcționează cost controlul *115# și nici 415 alea merg doar la telefonia fixa prin gsm

@Anonim: Dacă nu ai mult de .... adunat, o alternativă ar fi desfășurătorul (detaliile convorbirilor), însă poate avea întârzieri la actualizare de până la 72 de ore.

Nu exista un fel de Cronos in My Orange, variamta web, o sectiune "Telefonie fixa" ? Eu vad  tabul"Internet fix"  in contul meu, daca dau ca vreau sa adaug un serviciu.

Anonim
Neaplicabil

Ma gândeam ca totuși exista o soluție mai simpla. Nu sa stau eu sa adun :). Măcar ca feedback pt orange ar fi super sa apară cost controlul la telefonia fixa și în myorange. Nu cred ca este o cerinta imposibil de implementat

@Anonim: Probabil nu s-a considerat necesar,  întrucât telefonia fixă acoperă suficient serviciile naționale, ajungând să nu faci costuri suplimentare. Totuși sunt excepții și nu ar fi greu de implementat. Ca idee, varianta desfăsurătorului online o poți copia într-un excel, iar restul e aritmetică. 😉 Succes.