anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Care sunt aplicațiile pe care le folosiți cel mai des de pe telefon?

Vio73
#StarMember
Exemple de aplicații pe care le folosiți mai mult.
1 Soluţie acceptată‚

Laura_cio
Senior
WhatsApp, Facebook, My Orange, YouTube, Pinterest, Chrome, Google Maps, Facebook Messenger, OLX, Truecaller, FlashScore, Yahoo Mail, Gmail, Kaufland, Mobile Banking...

Vizualizare soluţie în postul original

22 Răspunsuri 22

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
Eu folosesc My Orange, Safari și Chrome, Instagram, Facebook, Messenger, WhatsApp, HomeBank, Spotify, Gmail, Netflix, Duolingo și Notes, de fiecare dată când îmi vine o idee și nu am agenda la îndemână trec în Notes rapid :))

Romeo_
Senior certificat
Pentru a nu mai deschide alt topic am pozat si postez aici aplicatiile Orange pt cei interesati :

Romeo_
Senior certificat
Cat despre aplicatiile care le folosesc mai des : Facebook, Messenger, WhatApp, Emag, Olx, Brd, Eon myline, 24Pay, MyEdenred, Shazam, MyOrange, Appstore, Safari, Chrome, Gmail, Yahoo mail, Dsu, Esx, British Council

Emy
Junior entuziast
Acces internet si maps

Pastilchen
Explorator
WhatsApp, Chrome, Email (yahoo, gmail), My Orange, Messenger, Facebook, Taxi 924 Client, Tursib Romania, Galerie, Orange Cloud, Samsung Notes, Întreținere dispozitiv, Antivirus, ...

Melek
Junior entuziast
Aplicatiile pe care le folosesc in mod frecvent de pe telefon sunt: WhatsApp, YouTube, Chrome, Google Maps, Gmail, Samsung Health, 360Security, Internet Explorer, si cam atat.

delfinas
#StarMember & April's Problem Solver
Facebook, Whatsapp, Firefox, Messenger, Instagram, Gmail, Foto, Snapseed, Candy Crush, Radio, AntenaPlay, STB, eMag, Fashion Days,OLX, MyOrange, Orange TV Go, Orange Cloud.

Neaplicabil
Whatsapp, Folder player...