anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Bonusuri Orange oferite la ziua de naștere/ onomastica

Laura_cio
Senior
De ziua de naștere/onomastica, Orange oferă cadouri pentru cartela/abonament. Despre ce cadouri este vorba?
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Doar pentru posesorii de abonamente se oferă net nelimitat în luna în care ai ziua de naștere și de ziua onomastică un voucher de 10% reducere la accesorii în Magazinul online. Poti vedea aici noua campanie de fidelizare https://www.orange.ro/orange-thank-you/

Vizualizare soluţie în postul original

81 Răspunsuri 81

Razvan
#StarMember
Dacă nu ceri din aplicație, nu primești voucher.

Ascary
Campion certificat
Așa deci ...mulțumesc Răzvan.

Razvan
#StarMember
Și eu îți mulțumesc

Vio73
#StarMember
Oricum, e interesantă ideea în sine.

Vio73
#StarMember
Știam de chestia aceea cu cerutul în aplicație. Dar am neglijat-o cam de fiecare dată.

Tina
Cunoscător certificat
Am primit ieri! Deci este pe bune!

Ascary
Campion certificat
Felicitări Tina.

Razvan
#StarMember
Felicitări, ați văzut ca s-a confirmat ce am spus acu câteva zile pe topic

Vio73
#StarMember
Felicitări! Și La mulți ani!

Ciucuras
Cunoscător certificat
Imi place cadoul oferit de Orange, netul nu e niciodata de ajuns. Sper sa continue oferind un astfel de adou. In curand voi primi cadou, d-abia astept. Pe naga net oferit, se primeste si 10% reducere la cumparaturi in magazinele Orange. Nu am folosit acest cadou niciodata dar nu se stie niciodata cand e bun.

Miha_Z
#StarMember
La abonament se tine cont de ziua titularului si se ofera in acea zi pentru toate numerele detinute net nelimitat si voucher de 10%.

Vio73
#StarMember
Toată luna se oferă net nelimitat, pe toate numerele deținute ( dacă sunt abonamente). https://www.orange.ro/orange-thank-you/ Vezi ramura ,,Bonusuri pentru vechimea în rețea și pentru zile speciale".

Ascary
Campion certificat
In funcție de data nașterii poți ajunge la o luna jumate de net nelimitat. Eu am avut de pe 4 aprilie până pe 18 mai

Vio73
#StarMember
Chiar mai mult, normal. Eu am avut din 25 noiembrie până în 14 ianuarie.

Florin_D
Cunoscător certificat
Da, eu de ziua mea am primit internet pe mobil nelimitat timp de 42 de zile. Nam avut parte de vre-o reducere in magazine sau in magazinul online. Oricum mi-a prins bine acel internet nelimitat, nu am reusit sa-l consum 😄 :)) De ziua de nume, nu am primit nimic, nici macar un La multi ani!