anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ati urmarit Tutorialele Orange Expert de la categoria Mobil?

Miha_Z
#StarMember
In categoria Mobil, in josul paginii avem cateva tutoriale Orange Expert. Ati vizualizat tutorialele? Cum vi s-au parut?
1 Soluţie acceptată‚

Alex_G_
Cunoscător
In categoria mobil, in josul paginii putem găsi tutorialele orange expert care mi se par foarte utile. De multe ori când sunt in autobuz sau in metrou și merg foarte mult, ma mai uit la câte unul. Sunt explicate in detaliu și sunt abordate subiecte de interes pentru clienti. Imi place mult ideea aceasta, mai ales ca in ultima vreme toată lumea face tutoriale pe YouTube despre diverse lucruri, iar aici primesti răspunsul direct de la sursa, un răspuns cu o informație verificată și reala.

Vizualizare soluţie în postul original

17 Răspunsuri 17

Vio73
#StarMember
Urmăresc ori de câte ori am nevoie, cu mare atenție tutorialele acestea. Multe dintre ele sunt prezentate și prin intermediul propriului canal tv, Orange Info. https://www.orange.ro/help/orange-expert/

Jay
Campion certificat
Nu am urmarit niciodata tutorialele si nu-mi aduc aminte sa fi citit vreodata instructiunile telefoanelor pe care le-am cumparat... daca nu m-as descurca, cred ca ar fi un loc bun de aflat raspunsuri despre setari sau personalizari.. plus ca, in Orange Expert, mai poti gasi si alte informatii despre aplicatii, servicii sau review-uri.. Cred ca este foarte util... Pe cele din comunitate nu am apucat sa le vad...

Vio73
#StarMember
Dacă nu este nevoie, nu le urmărești, dar de multe ori sunt extrem de utile.

Ascary
Campion certificat
Nu,nu le-am urmărit ,nici nu știam de ele.

Vio73
#StarMember
Te uiți pe Orange Info, canalul lor din pachetul tv.

Ascary
Campion certificat
Mulțumesc Vio

Vio73
#StarMember
Unele sunt destul de interesante. Cu plăcere!

Romeo_
Senior certificat
Sincer nu le-am urmarit dar mai facut curios sa vad despre ce este vorba.Multumesc.

Miha_Z
#StarMember
Eu ma refeream ca avem aceste Tutoriale si aici in comunitate, nu trebuie sa le cautati in alta parte. Dati in categoria Mobil si le gasiti in josul paginii.

Alex_G_
Cunoscător
In categoria mobil, in josul paginii putem găsi tutorialele orange expert care mi se par foarte utile. De multe ori când sunt in autobuz sau in metrou și merg foarte mult, ma mai uit la câte unul. Sunt explicate in detaliu și sunt abordate subiecte de interes pentru clienti. Imi place mult ideea aceasta, mai ales ca in ultima vreme toată lumea face tutoriale pe YouTube despre diverse lucruri, iar aici primesti răspunsul direct de la sursa, un răspuns cu o informație verificată și reala.

Miha_Z
#StarMember
Ai reusit, Romeo, sa le urmaresti? Ti-au fost de ajutor?

Miha_Z
#StarMember
Alex G, intr-adevar la acelea ma refeream. Le-am vizionat si eu si astept cu nerabdarea noi tutoriale.

Vio73
#StarMember
Mulțumim! De asta nu știam.

Miha_Z
#StarMember
Vizionare placuta Vio73.