anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

"Cod promoțional" Aplicația Orange Sport

Daniel21
Junior

Bună seara!

Cei care au aplicația Orange Sport, mă pot ajuta cu ceva?

În secțiunea Ghicește Scorul din aplicația Orange Sport, în meniu este o secțiune de unde îți poți lua 10 pct în fiecare zi, dar este și o secțiune care se numește "Cod promoțional". Îmi poate spune și mie cineva de unde pot lua aceste coduri promoționale, menționez că ceilalți utilizatori au aceste coduri promoționale. Mă puteți ajuta?

1 Soluţie acceptată‚

RafaHelper
#StarMember

Salut @Daniel21

Campania nu mai este disponibila, a fost valabila intre 12 iulie 2019 - 5 august 2020.

Ce erau codurile promoționale?

Utilizatorii pot primi, gratuit, puncte suplimentare pe baza unor coduri distribuite de Organizator pe diferite canale de comunicare:
- postari gratuite pe pagina de Facebook a Organizatorului
- prin mesaje scrise, gratuite, transmise catre numerele declarate de utilizatori la inscriere
- gratuit, prin canale de presa
- pagini sau campanii gratuite de internet
- gratuit, prin canale TV sau radio, incluzandu-le pe toate acestea, dar fara a se limita la canalele de comunicare enumerate

Codurile promotionale vor fi introduse de utilizatori in campul dedicat din paginile concursului.

Organizatorul nu se obliga sa distribuie codurile promotionale intr-un anumit numar sau intr-o anumita perioada pe niciunul dintre canalele de comunicare mentionate mai sus, acestea fiind distribuite conform deciziei Organizatorului. Astfel, intr-o anumita perioada, Organizatorul poate limita sau exclude in totalitate distributia de coduri promotionale.

Ai menționat ca ceilalți utilizatori au aceste coduri promoționale? Poti sa ne dai mai multe detalii?

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

MCostel
Cunoscător

Nu folosesc aplicația.

Însă mă uitam pe regulament campanie si aceasta era valabilă în 2020.

Ce faci cu punctele obținute?

https://www.orange.ro/info/ghiceste-scorul/getregulament 

Campania nu mai este valabilă de aceea nu mai primești nici prin SMS coduri promoționale.

Punctele te ajută să urci într-un clasament. Aveam 100 de puncte diferență de un alt utilizator, și ziua următoare mai aveam 30 de puncte diferență față de el. Am verificat în aplicație dacă mai există vreun mijloc de obținut puncte bonus, dar nu a găsit decât acel "Cod promoțional".

Oferta a expirat și campania nu mai este valabilă.

In concluzie nu mai exista coduri promoționale 

Întrebarea rămâne pentru ce concurezi?

Sunt fan Liga 1 și m-am înscris deoarece am vrut să văd câte scoruri ghicesc. O altă întrebare, mai știți o astfel de aplicație?

RafaHelper
#StarMember

Salut @Daniel21

Campania nu mai este disponibila, a fost valabila intre 12 iulie 2019 - 5 august 2020.

Ce erau codurile promoționale?

Utilizatorii pot primi, gratuit, puncte suplimentare pe baza unor coduri distribuite de Organizator pe diferite canale de comunicare:
- postari gratuite pe pagina de Facebook a Organizatorului
- prin mesaje scrise, gratuite, transmise catre numerele declarate de utilizatori la inscriere
- gratuit, prin canale de presa
- pagini sau campanii gratuite de internet
- gratuit, prin canale TV sau radio, incluzandu-le pe toate acestea, dar fara a se limita la canalele de comunicare enumerate

Codurile promotionale vor fi introduse de utilizatori in campul dedicat din paginile concursului.

Organizatorul nu se obliga sa distribuie codurile promotionale intr-un anumit numar sau intr-o anumita perioada pe niciunul dintre canalele de comunicare mentionate mai sus, acestea fiind distribuite conform deciziei Organizatorului. Astfel, intr-o anumita perioada, Organizatorul poate limita sau exclude in totalitate distributia de coduri promotionale.

Ai menționat ca ceilalți utilizatori au aceste coduri promoționale? Poti sa ne dai mai multe detalii?

MCostel
Cunoscător

Sunt concursuri de gen pronostic in aplicațiile de pariuri.

Însă nu îți pot recomanda așa ceva.🙂