anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] De ce nu imi pot face cont Customer voice?

Mirell38
Junior entuziast
De ce nu imi pot face cont CUSTOMER VOICE?
22 Răspunsuri 22

DanielaH
Moderator
@Mirell38, ce browser folosești? Ideal ar fi să încerci cu Chrome. Ai completat corect toate câmpurile, inclusiv bifa de la final? Numărul de telefon este Orange, da? P.S. Am acoperit noi adresa de e-mail și numărul de telefon din captura de ecran atașată de tine pentru că astfel de date nu trebuie să fie publice în Comunitate.

Mirell38
Junior entuziast
Nu pot bifa LOCALITATEA Numarul este de Orange , folosesc Chrome

DanielaH
Moderator
Mulțumesc pentru detalii. Am trimis situația ta mai departe colegilor noștri. Ne spui, te rog, despre ce localitate este vorba?

Mirell38
Junior entuziast
Bucuresti . Multumesc 🙂

Viocat
Senior certificat
Off tare ocupati mai sunt cei de la tehnic in perioada asta:(

Mirell38
Junior entuziast
Asteptam 🙂

DanielaH
Moderator
@Mirell38, mai poți încerca acum o dată să-ți creezi cont? Te așteptăm să revii să ne spui dacă este totul în regulă. Mulțumim.

Mirell38
Junior entuziast
Offff , hello hello popor talentat . Vad ca problema cu locatia s-a rezolvat . Acum imi apare ca nr de telefon este asociat unui cont . Am incercat sa resetez parola...imi spune ca nu exista contul

DanielaH
Moderator
@Mirell38, încearcă, te rog, direct logarea cu datele tale de acces, nu creare de cont nou, și apoi resetare parolă.

Mirell38
Junior entuziast
Nu am cum pentru ca la mine asta era problema , nu reuseam sa imi fac cont

DanielaH
Moderator
Ți-au făcut colegii mei cont. Încearcă doar să te loghezi, te rog.

Mirell38
Junior entuziast
Poate daca imi dati datele , adresa de mail si parola

DanielaH
Moderator
Ți le-am trimis în mesaj privat. Sunt datele pe care le-ai postat tu în Comunitate (în capturile de ecran) și pe care noi le-am acoperit, pentru că nu trebuie să fie publice aici.

Mirell38
Junior entuziast
Problema rezolvata . Mii de multumiri !!!