anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

La mulți ani 2024!

And04
Senior

Și pentru că Anul Nou bate la ușă, am zis să vin cu o urare, ca pentru întreaga comunitate și nu numai 😀🎇🥂

Noul an să ne aducă o rețea mai puternică, cu semnal și conexiune mai bune. Fiecare apel să inspire bucurie, iar fiecare mesaj să insufle optimism. Să rămânem mereu în ton cu noutățile ce țin de tehnologie iar fiecare abonat să trăiască momente frumoase și să fie mereu conectat cu oamenii dragi.

Să aveți un An Nou așa cum vi-l doriți, cu sănătate și bucurii!

La mulți ani tuturor!

 
 

 

 

14 Răspunsuri 14

DanielaH
Moderator

Mulțumim mult pentru urări!

La mulți ani cu bucurii și un an nou fericit tuturor membrilor Comunității și celor care ne vizitează!

The best is yet to come!

Have fun! 🥂

FLo1
#StarMember

Comunitate "La mulți ani!" / Eu îți doresc să ai mulți fani / Membrii tăi să te aprecieze / Exemplul tău să ți-l urmeze./ În Noul An să ne sporești / Dorințe să ne împlinești / Să fi aici când noi te căutăm / Probleme și dileme să le rezolvăm. / Iar la a cincea ta aniversare / Să ne regăsim de la mic la mare. 🥂🍾

Vio73
#StarMember

 Noul An să vă aducă tot ce vă doriți, cu sănătate și împlinirea tuturor dorințelor! La mulți ani!

Anonim
Neaplicabil

Gânduri bune fug spre voi, sănătate şi noroc! Sărbători fericite şi un An Nou de poveste! La mulţi ani!

Felicitari-de-Anul-Nou-2024.-La-multi-ani-2024.jpg

delfinas
#StarMember & April's Problem Solver

Va doresc tuturor La Multi Ani cu bine, sanatate, intelepciune, bunatate, empatie si fericire!!!

Adrian_Adi1
Junior entuziast

Sa aveti un an cat mai bun, cu sanatate si fericire! La multi ani!

Pololică
#StarMember

Anonim
Neaplicabil

La mulți ani!

vladut12am
Cunoscător certificat

La mulți ani!🎇🎇🎇

Anonim
Neaplicabil

La mulți ani 🥂 

Muchalucha
Explorator entuziast

La multi ani pentru intreaga comunitate Orange, sanatate si bucurii la toti!

Rstyle
Junior

Sănătate, bunăstare și bine in toate !🥳

98C9C301-B3AC-4BE3-B273-EDCB6C4A0C6E.jpeg

BlackWolf
Senior certificat

La mulți ani!

Miha_Z
#StarMember

La multi ani!🎊