anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Cumpărături de Black Friday 2023

teacher_
#StarMember

Dragi colegi, 

Sunt bombardat in aceste zile cu anunțuri de la diverși comercianți referitoare la Black Friday. Traditional, ar trebui să fie într-o anumită zi de vineri (de aici și numele la Friday). Dar, romanul așa inventiv cum e, duce BF la rang de arta: fie durează o lună întreagă, fie tine doar ziua de luni. Întâmplător, azi ,06.11, este BF pe Fashion Days, parte a eMag care se ocupa de articole vestimentare. Am văzut (destul de timid) că și Orange are o campanie de BF, in care unele telefoane au preturi speciale la telefoanele cumpărate cu abonament (și iar se iscă vechea întrebare, de ce nu se reduc puțin și la telefoanele "la liber"?), precum și reduceri rezonabile la accesorii. 

Pe final: voi ce v-ați luat, sau ce vă luați de BF 2023? 

23 Răspunsuri 23

Recomand ceasurile de productie japoneza (toti producatorii mari au si marci mai "low cost"). Nu m-au dezamagit niciodata.

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

"Nu recomanda abonamentele, Yoxo si eSIM". 😄

Lasand gluma la o parte, oferta e super. Deci, daca ti-ai luat, felicitari! Sa-l folosesti cu placere. 🙂

Eu n-am indraznit sa scot portofelul din buzunar. E frig si bate vantul, si s-a uitat stramb la mine cand i-am zis ca vreau sa-l scot la cumparaturi. Era ceva de genu: "are you crazy? Tu nu te uiti cate zile mai sunt pana la salariu?" :))

Client Orange

Bine ca nu te-a plesnit sa-l lasi in pace... 🤣

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Mi-a dat un pic peste mana. Cica: "Nu! Lasa ca vin eu la tine cand o fi de cumparat. Pana atunci, look, don't touch." :))

Client Orange

Nu apare pentru că e o oferta dedicata doar pentru eMag, de azi.

teacher_
#StarMember

Very later edit...

Am descoperit acest site

https://black-friday-2023.istoric-preturi.info/

Care oferă istoricul prețului anumitor produse din ultimul an.  

Anonim
Neaplicabil

Târziu dar îl pun la favorite. Mulțumim! 👍