anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pot face un abonament daca nu am un loc de munca?

Elena1014
Începător
Buna ziua. O intrebare va rog. Pot face un abonament la dumneavoastra in conditiile in care eu nu sunt asigurata, adica nu am un loc de munca? Eu fiind casnica. Multumesc
1 Soluţie acceptată‚

svetalex
Senior certificat
@Elena1014 Bine ai venit în Comunitatea Orange! La incheierea unui abonament nu se solicită adeverință de venit. Deci poți încheia un abonament dacă nu ai un loc de muncă. La încheierea abonamentului îți este necesară doar cartea de identitate

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

svetalex
Senior certificat
@Elena1014 Bine ai venit în Comunitatea Orange! La incheierea unui abonament nu se solicită adeverință de venit. Deci poți încheia un abonament dacă nu ai un loc de muncă. La încheierea abonamentului îți este necesară doar cartea de identitate

Elena1014
Începător
Multumesc. O zi frumoasa

Razvan
#StarMember
Da, cum să nu. Pe lângă cartea de identitate, vei avea nevoie și de o factură de la utilități, de exemplu gaze, electricitate. Pe vremuri se cerea adeverință de locuință sau copie contract de casă.

Firefly
Cunoscător
Eu sunt tot casnica, mi-am facut abonament la Orange doar cu Buletinul, fara nici o factura, adeverinta de venit sau alte dovezi. La orice companie de telefonie mobila iti poti face abonament doar cu buletinul.

Roxy_3
Explorator entuziast
Sigur ca poti, sa ai buletinul la tine si o factura gen utilitati.