anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Abonament platit in aplicatie

boros_nicolae
Junior
Am un abonament pe doi ani care l am platit introducand banii in aplicatie, iar lunar se trage factura de acolo, o intrebare, as putea face altul ,tinand cont ca e platit in totalitate sau trebuie asteptat cei 2 ani?
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Poți face alt abonament. Eu am 4 de voce. Dacă ești la început, probabil îți vor cere un avans. În rate nu prea poți să iei, dacă nu ai o vechime de 18 luni în rețea. Doar dacă ai un card de credit, inclusiv Orange Money.

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

teacher_
#StarMember
Salut! Daca nu ai cumpărat un telefon, poți face rezilierea cu 30 de zile înainte de data când dorești să închei abonamentul, printr-o solicitare efectuată la serviciul.clienti@orange.ro, sau prin apel la numărul 300

Vio73
#StarMember
Salutare! Dacă tot l-ai plătit, nu înțeleg de ce să nu beneficiezi de el și poți face oricând altul dacă îți trebuie neapărat sau poți negocia altceva la Serviciul clienți printr-o solicitare trimisă din My Orange, secțiunea ,,Contact". Sper să primești ceea ce ți-ai dorit!

boros_nicolae
Junior
Il folosesc, dar doresc sa achizitionez un iPhone si cred ca trebuie facut al abonament daca imi accepta

Vio73
#StarMember
Poți face alt abonament. Eu am 4 de voce. Dacă ești la început, probabil îți vor cere un avans. În rate nu prea poți să iei, dacă nu ai o vechime de 18 luni în rețea. Doar dacă ai un card de credit, inclusiv Orange Money.