anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

abonament cu iphone 14 in rate

Teodora3
Începător

Buna ziua! 

Asi dori sa imi fac abonamnent si asi vrea sa imi iau un iphone 14 in rate. Este posibil?

1 Soluţie acceptată‚

Anonim
Neaplicabil

Trebuie să ai minim 18 luni vechime în rețea ca abonat ca să poți cumpăra telefoane în rate pe factură. De obicei pt iPhone se cere și avans pt ca este un telefon destul de scump. Recomand să îl cumperi cu un card de credit 

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

Anonim
Neaplicabil

Trebuie să ai minim 18 luni vechime în rețea ca abonat ca să poți cumpăra telefoane în rate pe factură. De obicei pt iPhone se cere și avans pt ca este un telefon destul de scump. Recomand să îl cumperi cu un card de credit 

7UP
Explorator

Salut, 

Se pot pune produse în rate doar dacă ai o vechime de 18 luni la abonament sau poți să faci cu plata la livrare și rate prin orange money dar acolo sunt alte condiții. 

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Buna Teodora,

Daca esti pe prepay (observ ca ai incadrat intrebarea la Prepay), iti recomand sa ramai pe prepay si sa achizitionezi telefonul respectiv "la liber", cu un card de credit. Fie de la Orange, fie din alta parte.

Ca si optiuni de card de credit, iti pot recomanda Orange Money, cu care ai 12 rate oriunde in lume. 

Ai mai multe informatii si conditile de eligibilitate aici.

Client Orange

Vio73
#StarMember

Salutare!

În rate pe factură, nu poți, dar cu un card de rate Orange Money, da. Eventual, poți lua un abonament din ăsta nelimitat pe la vreo 5 euro și apoi poți să-ti faci card de rate, iar cu el poți să-ti iei telefon de oriunde vrei și este mai ieftin.

Sigur, poți să-ti faci un card de rate și la o bancă, dacă ai serviciu ( valabil și la Orange). Eu am, de exemplu, la BRD și pot lua în 40 de rate fără dobândă.

Baftă!