[Încheiat] cum pot activa felicitarea din campania iubirea impartasita merita rasplatita?

fabian23
Începător
Salut ! imi poate spune cineva va rog cum pot activa o felicitare primita de 10gb internet?
Imi arata ca am primit felicitarea, dar internetul nu mi a fost alocat in cont. multumesc anticipat!
1 Soluţie acceptată‚

teacher_
#StarMember
Salut! Acea felicitare este valabilă doar cu o opțiune activa de minim 5 euro. Daca nu ai credit in cont, va trebui să reîncarci.

3 Răspunsuri 3

teacher_
#StarMember
Salut! Acea felicitare este valabilă doar cu o opțiune activa de minim 5 euro. Daca nu ai credit in cont, va trebui să reîncarci.

RafaHelper
#StarMember
Salut @Fabian23, Poti verifica acest topic pentru a primi răspuns la întrebarea ta: https://comunitate.orange.ro/questions/2602679-iubirea-impartasita-merita-rasplatita-campanie-bonus-internet Daca nu ai gasit un răspuns lasa un mesaj cu mai multe detalii si iti vom răspunde.

DanielaH
Moderator
@fabian23, a fost alocat bonusul primit în urma trimiterii felicitării? Te așteptăm să revii cu mai multe detalii.