Când vor ajunge la cumpărători iPhone 12 Pro Max achiziționate prin precomandă?

Anesdor
Junior
Vor ajunge in data de 13 sau pt ca ziua coincide cu Black Friday or sa mai întârzie o saptamana?
377 Răspunsuri 377

MihaelaC
Community Manager
Salut, Anesdor. Bine ai venit în comunitate. Pe site este menționat că vor fi livrate începând cu data de 13 noiembrie și în mod normal termenul de livrare este de 3-5 zile lucrătoare. Felicitări pentru achiziție și te așteptăm în comunitate să ne spui câteva lucruri despre noul telefon, după ce îl butonezi o perioada 🙂

Deci...undeva intre 13-18 Noiembrie, primim telefoanele! Care e norocos sa-l primeasca Luni pe 16 sa dea o bere :))

Hive
Junior
Dezamăgit de Orange de data asta. eMAG a livrat de azi, pentru a fi la cumpărători mâine, in 13 cum au zis și ei. Așa ar fi fost corect și de la Orange. Alta data nu mai comand de la ei

Asa este, cam dezamagitor din partea lor! Totusi am speranta ca Luni ma cauta un curier!

A mai primit cineva sms, cum ca comanda este la curier si ca se livreaza Luni, 16 Noiembrie?

Hive
Junior
Da. Cum am zis, ar fi trebuit sa se livreze azi...

puddy
Începător
Eu am sunat la orange si am cerut un awb pt comanda, cu ajutorul caruia am observat ca telefonul era deja la sediul curierului din oras, asa ca m-am dus si l-am ridicat personal astazi. Deci o parte din livrari au fost facute ieri sigur.

Confirm si eu primirea! Pana la urma ne-au facut Vinerea de 13 mai frumoasa cei de la Orange!

MihaelaC
Community Manager
@puddy felicitări pentru achiziție, să îl folosești cu plăcere :) @Cristian S arată superb! Să îl "butonezi" cu plăcere și cred că ai de dat niște beri :)) Vă așteptăm cu păreri, review-uri după ce le folosiți o perioadă.

Hive
Junior
pana la urma mi-a ajuns după masa târziu când nici nu mai speram... Mulțumit acum 🙂

Anesdor
Junior
Al meu nu are încă nici awb.

DanielaH
Moderator
@Anesdor, a ajuns și la tine telefonul?

Anesdor
Junior
Nesperat de repede, m-au surprins

DanielaH
Moderator
Super! Să-l folosești cu drag!