Triplare puncte Orange Thank You?

Oty27
Începător
Bună, îmi scrie ca punctele sunt triple în magazinul online, adică 0.3 €, dar când vreau sa cumpăr îmi scrie ca-i 0.1€, gen am 111 puncte și pe pagina imi scrie ca online am 33€ dar când vreau sa cumpăr scrie ca am doar 11???
Unde sunt triple punctele pana la urma???
1 Soluţie acceptată‚

MihaelaC
Community Manager

Salut! Bine ai venit în comunitate.

Triplarea beneficiului adus de punctele Thank You se acordă doar la achiziția unui telefon, inclusiv dacă este achiziționat în rate pe factura Orange, împreună cu prelungirea unui abonament pentru 24 de luni.

Intră în campanie doar punctele Thank You acordate pentru plățile facturilor Orange și reîncărcările PrePay de pe abonament, precum și pentru tranzacțiile efectuate prin Orange Money. Beneficiile în puncte Thank You alocate prin oferte speciale nu sunt eligibile pentru triplare în cadrul prezentei oferte.

Aici regăsești toate informațiile despre acestă ofertă: https://www.orange.ro/oferte-speciale/

Update 28.10.2020: oferta cu triplarea punctelor Thank You a revenit și se acordă doar la cumpărarea unui telefon, inclusiv dacă este achiziționat în rate pe factura Orange, împreună cu prelungirea unui abonament pentru 24 de luni.

2 Răspunsuri 2

MihaelaC
Community Manager

Salut! Bine ai venit în comunitate.

Triplarea beneficiului adus de punctele Thank You se acordă doar la achiziția unui telefon, inclusiv dacă este achiziționat în rate pe factura Orange, împreună cu prelungirea unui abonament pentru 24 de luni.

Intră în campanie doar punctele Thank You acordate pentru plățile facturilor Orange și reîncărcările PrePay de pe abonament, precum și pentru tranzacțiile efectuate prin Orange Money. Beneficiile în puncte Thank You alocate prin oferte speciale nu sunt eligibile pentru triplare în cadrul prezentei oferte.

Aici regăsești toate informațiile despre acestă ofertă: https://www.orange.ro/oferte-speciale/

Update 28.10.2020: oferta cu triplarea punctelor Thank You a revenit și se acordă doar la cumpărarea unui telefon, inclusiv dacă este achiziționat în rate pe factura Orange, împreună cu prelungirea unui abonament pentru 24 de luni.

FLo1
#StarMember
Fa o comanda online, foloseste-ti punctele TY, si te vei convinge.