Probleme cu aplicația Zoom

Anonim
Neaplicabil
Se pare că aplicația Zoom are probleme.
Sursa:
https://substantial.ro/aveti-grija-daca-folositi-aplicatia-zoom-hackerii-au-descoperit-noi-vulnerabilitati/
10 Răspunsuri 10

teacher_
#StarMember
Nu prea folosesc zoom... Dar sunt sigur că vor găsi problema. Până la urmă acum nu lucrează prea multi cu ea, dar de lunea viitoare de exemplu elevii se întorc la orele online

FaraUnID
Campion certificat
Aceste aspecte au fost deja semnalate pe mai multe topicuri ce au legatura cu lucrul de acasa, aplicatii care ne ajuta sa lucram de acasa, cum utilizam tehnologia in perioada izolarii, etc.

svetalex
Senior certificat
au mai fost dezbatute aspectele legate de această aplicatie https://comunitate.orange.ro/questions/2293607-aplicatia-zoom-videoconferinta

Anonim
Neaplicabil
Am vrut să evidențiez că are probleme

Vio73
#StarMember
Nici eu nu o folosesc prea mult, dar e bine de știut! Mulțumim!

Miha_Z
#StarMember
Acum doua zile am folosit pentru prima data Zoom. Dar citind intr-un alt topic despre problemele acestei aplicatii am decis s-o dezinstalez.

Razvan
#StarMember
Sunt mulțumit de ea, poate se vor rezolva și aceste probleme. Până la urmă, feed-back-ul este important.

delfinas
#StarMember
Am folosit-o o singura data si ma intrebam daca sa o mai pastrez. Daca are asa mari probleme de securitate, cred ca o voi dezinstala.

Miha_Z
#StarMember
@delfinas si pe mine m-a pus pe ganduri relatarile despre acea aplicatie. Si am decis s-o dezinstalez.

delfinas
#StarMember
Chestia e că nu pot sa o dezinstalez. Tot dau dezinstalare, inclusiv din "Aplicații", și nu se dezinstaleaza neam!!! Cu nici o aplicație nu am pățit asta! PS Am reușit să o dezinstalez doar prin Google play.