anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Samsung Galaxy M34 5G. Recomandati? Merita sa-ti iei Samsung in 2024?

arsradu
#StarMember

Salutare Comunitate!

Am nevoie de sfatul vostru, in special al posesorilor de Samsung! This is for you! :))

Ca idee, eu n-am mai avut un Samsung de pe vremea lui S4 Mini (pe care inca il am, by the way). Si...functioneaza. La fel de rau ca atunci cand l-am lasat, dar...functioneaza. :))

Acum as vrea sa stiu ce experiente ati avut voi cu modelele din ultimii ani de la Samsung. E mai ok sistemul de operare? Mai are la fel de mult bloatware? Se mai misca greu dupa 2 ani de folosire? Banuiesc ca aici raspunsul depinde de model, de hardware, de aplicatii si, in general, de felul in care il folosesti. Dar vreau sa stiu parerea voastra, cu felul in care l-ati folosit voi.

Si, cu toate ca ma intereseaza ce parere aveti despre modelul din subiect, pentru ca pe acela as vrea sa-l recomand mamei mele, as vrea sa stiu mai mult ce parere aveti despre telefoanele Samsung din ultimii ani la modul general. Sunteti multumiti? Ati recomanda Samsung cunoscutilor?

Daca da, ce anume va place si ce apreciati cel mai mult la telefonul pe care vi l-ati luat? De ce ati recomanda Samsung si nu oricare alt brand?

Nu exista raspunsuri corecte sau gresite aici. E o discutie libera, si chiar am nevoie de ajutorul vostru.

Mersi frumos! 🙂

Client Orange
31 Răspunsuri 31

arsradu
#StarMember

De la Honor, Vivo, ZTE, recomandati ceva? Nu am testat niciun device de la ei. Honor am inteles ca e un fel de Huawei cu GMS. Dar sunt ok? Sunt fiabile? Hardware, software ok? Sau imi recomandati altceva?

Client Orange

Pololică
#StarMember

Honor inca mai au reminiscente Huawei, dar linia se departeaza putin din motive pentru care Huawei au dorit sa-i salveze de la restrictiile Unchiului Sam.

Sotia are Honor 90 si singurul lucru care o deranjeaza este faptul ca nu prea gaseste folii care sa stea pe ecranul curb. In rest, nu are probleme cu el.

ZTE nu am mai avut pe mana de la Tania (cu Windows 7.8) si nu stiu daca sa-i recomand sau nu (desi Nubia pare sa se descurce ok-ish).

Vivo nu prea am vazut in jurul meu.

EDIT: din ce am vazut, Honor are intarzieri de actualizari de Android (cred ca e o meteahna de pe vremea Huawei), desi am vazut pe telefonul sotiei ca are actualizarea de securitate la zi (fata de mine, Huawei Nova 8i, care sunt cu o luna in urma).