anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Nu este conexiune internet București

Felicia3
Junior entuziast

În zona Berceni - Pta Reșița nu este conexiune internet de mai bine de o ora, TV funcționează însă internet este conectat dar fara internet acces

81 Răspunsuri 81

Buna @DanielaH ! Oare ma poti ajuta si cu o programare cu cineva de la tehnic pentru tv? Am o sesizare de vreo 3 zile si nu ma pot sincroniza cu colegii din call center se pare...

Dar de ce nu putem lua legătură cu cineva telefonic de la deranjamente din moment ce plătim toate facturile și trebuie sa cautam ce s a întâmplat pe aseamanrea secțiuni de tip discuții? 

Ca suntem tratati cu lipsa de respect, ca niste **beep**…

Ok. nu-i bai. Dar ne puteti spune macar ce anume se intampla si cat mai dureaza? Eu nu pot lucra din cauza lipsei internetului la locatie, de mai bine de o ora, iar la call center nu raspunde nimeni. App myOrange nu functioneaza. 

Verificat acum la 18:07 și MyOrange e funcțional pe Android cu date mobile de la OrangeRomânia (nu OROC).

Sau....

Screenshot_20240524_181146_My Orange.jpg

Prin asta am trecut nu mai departe de acum 3 saptamani... am obtinut un pret ok, dar daca merge cum merge, mai bine ma lipsesc...

Cu aceeași problemă ma confrunt și eu și orange ul de negăsit, nimeni nu răspunde 

Tot pt București sectorul 6 strada Iedului 

Bătaie de joc și noi nu putem face nimic. Ca ei au plecat acasă, ca nu lucrează după ora 20:00. Nici măcar nu au fost în stare sa pună un amarat de mesaj pe site. 

Nu credeam sa mi fie dor de romtelecom, dar 15 ani nu am avut astfel de situatii cu ei...

Doamne, da-i!

Desi si la ANPC draftul de sesizare e facut asa incat sa faceti dvs. jumatate din ancheta (identificarea agentului economic, furnizarea de dovezi, etc.). Dar as vrea sa vad ca se misca ceva in tara asta! Faceti screenshots dupa aceste postari si oferiti-le la ANPC, caci pot disparea peste noapte aceste postari!

Szatyi
Junior

Este deja a doua oara cand mi se intrerupe netul mai indelungat. Se pare ca Digi va fi solutia..

Mysteeyo23
Junior

Hai ca imediat pica si chatul 🙂

RazvanVa
Începător

Aceeasi problema in sect 5, zona Cotroceni. 
Avem semnal tv dar nu avem internet. Deranjament inceput in jurul orei 18. Nu funtioneaza nici diagnoza din aplicatia MyOrange