anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Dacă îmi schimb domiciliul cum fac cu internetul?

Ralu2
Începător

Buna ziua aș vrea să știu dacă îmi schimb domiciliul cum fac cu internetul, cum se pot muta cablurile, routerul?

1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember

@Ralu2: Bun venit în Comunitate. În urma unei solicitări de relocare a serviciilor, vei primi un răspuns referitor la condițiile de oferire a serviciilor la noua adresă, iar apoi fie se vor muta serviciile (dacă totul e ok), fie se vor modifica, condiționat fiind de infrastructura de la noua adresă. Pentru detalii însă este necesară contactarea Serviciului clienți.

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

FLo1
#StarMember

@Ralu2: Bun venit în Comunitate. În urma unei solicitări de relocare a serviciilor, vei primi un răspuns referitor la condițiile de oferire a serviciilor la noua adresă, iar apoi fie se vor muta serviciile (dacă totul e ok), fie se vor modifica, condiționat fiind de infrastructura de la noua adresă. Pentru detalii însă este necesară contactarea Serviciului clienți.

Vio73
#StarMember

Salutare!

Dacă sunt serviciile disponibile la adresa nouă, se vor muta, iar dacă nu, se reziliază contractul, fără costuri. Am fost in situația respectivă anul trecut.

Le faci o sesizare din secțiunea Contact, unde le explici ce și cum:

https://www.orange.ro/contact/

 Cu siguranță o să fii contactată!

Baftă!

RafaHelper
#StarMember

Salut @Ralu2

Ești client Orange Romania sau Orange Romania Communications?