anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Câți ani mai au de așteptat abonații Orange de la fostul Telekom că sa aibă aceiași grilă tv?

Gica53
Junior entuziast
 
7 Răspunsuri 7

Bobo12
Junior entuziast

Probabil 2 anii poate mai mult nu se știe 

MCostel
Cunoscător

Salut,

@Gica53 răspunsul îl știe doar Orange Romania și depinde de negocierile pe care le va avea cu trusturile de televiziune.

Vio73
#StarMember & May's Problem Solver

Salutare!

La ce grilă te referi? Grilele sunt aproximativ la fel. Mă refer la cele pe cablu. Ba chiar la fostul Telekom ai și Travel XP, Realitatea plus este în HD, Romania tv este în HD. În grila proprie nu sunt așa, iar primul nu este deloc. În rest, sunt cam toate.

Gica53
Junior entuziast

Nu mă interesează că posturile sunt HD sau nu sunt am devenit abonat Orange trebuie sa am aceiași grila te că toții abonații Orange nu mă interesează cum sunt transmise posturile tv 

Vio73
#StarMember & May's Problem Solver

Păi asta spun, că este mai bună grila fostului Telekom. Crede-mă că am acces la ambele grile și știu ce spun.

Gica53
Junior entuziast

La Orange multă vorbă și multă lauda se vede și prin numărul de abonatii pe care ai are la tv și internetul fix pleacă abonații pentru că Orange vorbește mult și se mișcă greu abonații nu au plecat  numai după majorările de preț multe vorbe goale și nimic concret 

Dezamăgirea cea mai mare este că renunță la Orange Sport.