anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Puncte thank you aveau valoare triplu online, acuma numa dublu?!?

pzso21
Începător

Buna! Ultimele 3 telefoane am achizitionat online cu prelungire abonament pe 24 luni si fiecare data punctele thank you aveau valoare triplu. In fiecare luna verific cat valoreaza punctele mele si in luna apriline 2024 inca valorau 288 euro iar in luna mai numa 192... Sa schimbat ceva? De acuma ramane valoare dublu?

1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember

@pzso21: Da, așa cum ai constatat, valoare punctelor TY la achiziția online a unui telefon cu prelungirea abonamentului pe 24 luni este dublă, nu triplă cum era până luna trecută.

Vizualizare soluţie în postul original

34 Răspunsuri 34

laurlau
Junior

am urmarit Castile si Ceasurile. au ramas numai produse de 100-300 ron

Ar fi trebuit să fie mai ieftine sau mai scumpe decât acel interval? Ca idee, ceasurile sub 300 lei sigur au cucul.... migrat. Investește în calitate și nu vei regreta. 

N.ai inteles. Au scos produsele scumpe si au lasat altele ieftine. Ca sa nu prea iti vina sa le iei pe puncte.

Buna,

Stocurile sunt limitate iar clienți sunt foarte multi.

Sunt sigur că vor veni cu oferte însă trebuie sa urmaresti acest lucru în magazinul online.

Orange nu poate aduce stocuri nelimitate și cu discounturi foarte mari deoarece nu ar fi rentabil.

Am înțeles ceea ce ai scris. Produsele existente sunt ok. Că oferta nu este foarte diversificată, asta e alt aspect. Îți recomand să mai cauți sau să adresezi o întrebare pentru a știi când și dacă se poate achiziționa un anumit produs.