anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Badge-ul provocării lunii Mai este acum live

MihaelaA
Community Manager
Community Manager

Lansăm o primă provocare în comunitate - #MaiConectat

Ce trebuie să faci ca să primești badge-ul special? Accesează comunitatea de cel puțin 20 de ori în luna mai, nu neapărat în zile consecutive (se calculează o autentificare/zi).

 

Dacă ești doar curios și deocamdată nu vrei să pui întrebări sau să răspunzi, aceasta este ocazia perfecta pentru tine ca să câștigi badge-ul special! 

Dacă ești deja activ în comunitate, este și mai usor pentru tine să câștigi badge-ul! Tot ce trebuie să faci este să te întorci în comunitate iar .... și iar .... și iar 😄

 

Să avem o lună de mai liniștită și să avem mare grijă de noi și de cei dragi!

 

PS: Dacă nu ești încă membru al comunității te poți autentifica simplu și rapid urmând pașii de aici.

43 Răspunsuri 43

Mădălin
Cunoscător certificat
#mai Orange

alinareaaaa2002
Începător
Bunaaa ziua! Serviciul clienți ce nr are?

Miha_Z
#StarMember
Buna ziua. Suni la 300 si daca vrei sa intri in legatura cu un operator in meniu apesi 1520.

FLo1
#StarMember
@alinarea2002: Incerci si alegi calea mai convenabila tie: https://www.orange.ro/help/cum-pot-s-contactez-serviciul-clieni-187

Cathy
Explorator entuziast
Sper ca la ultimele conectari sa fiu MAI aproape de mare cu adevarinta de disperat, cu declaratie, cu juramant, cu ce vor ei :))

Miha_Z
#StarMember
:))) Eu sper sa fiu #Mai aproape de munte, pentru drumetii. 😉 Poate ni se indeplinesc amandurora dorintele.

Jay
Campion certificat
Eu vreau #mai la mare, ca #mai la munte, pot sa stau si acasă #mai mult îmbrăcată.. pana atunci o sa #mai intru de câteva ori.. ☺

DanielaH
Moderator
Eu zic să #MaiAșteptăm până #MaiLaVară cu drumețiile 🙂

Ascary
Campion certificat
#maibine :))

MihaelaA
Community Manager
Community Manager
Felicitări celor care au primit deja badge-ul! Sunteți #MAIconectați! Astăzi intrăm în valul 3 și MAI sunt 9 zile în care puteți debloca badge-ul special. Îmi place să văd că se oferă în valuri, valuri, măcar aici să văd valurile dacă la mare nu ajungem, deocamdată :))

Vio73
#StarMember & May's Problem Solver
Mulțumim frumos!

Ascary
Campion certificat
Deblocat,multumim Mihaela. 🙂

Neaplicabil
Multumesc!!M.am conectat!!!

MihaelaA
Community Manager
Community Manager

Salut tuturor! Felicitări celor care au deblocat badge-ul lunii Mai! Provocarea aceasta s-a încheiat, dar vă invităm să cuceriți badge-ul lunii Cireșar - https://comunitate.orange.ro/questions/2356075-badge-ul-lunii-ciresar-ne-provoaca-la-explorare