anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Întrebare de sărbători - pentru ce se vinde televiziune și internet in tara asta?

Bumbi
Explorator

In afară de a fi sâcâit și în interesele altora, pentru ce altceva se mai vinde televiziune și internet in tara asta?

9 Răspunsuri 9

delfinas
#StarMember

Poti detalia ce anume te nemultumeste?

Vio73
#StarMember

Salutare!

Fiind o țară liberă, cred că orice companie poate vinde legal servicii, care îndeplinesc unele standarde de calitate. Concurența este chiar benefică într-o economie de piață și majoritatea dintre noi și-o doresc! Că sunt și persoane care nu doresc aceste lucruri, este evident și este bine că fiecare dintre noi ne putem exprima un punct de vedere!

Sărbători Fericite!

Acord total.

Da ce fel de servicii se vând?

Dacă întâmpini o problema sau vrei sa faci o sugestie e nevoie de studii de limbi străine?

Păi în cazul ăsta să-și vândă liberi produsele ălora cu care se pot înțelege.

DanielaH
Moderator

Bumbi, te așteptăm să revii cu mai multe detalii despre situația ta. În caz contrar vom șterge topicul pentru că nu este relevant pentru ceilalți membri. Mulțumim. Sărbători fericite!


@DanielaH  a scris:

Bumbi, te așteptăm să revii cu mai multe detalii despre situația ta. În caz contrar vom șterge topicul pentru că nu este relevant pentru ceilalți membri. Mulțumim. Sărbători fericite!


Ce nu-i relevant cucoană?

In primul rand te-am întrebat pentru ce se vinde internet și televiziune?

In al doilea rând serviciile furnizate sânt folosite pe bunurile personale și cheltuiala proprie.

In al treilea rând, când unul vinde și altul cumpără și folosește anumite servicii pentru orice sesizare trebuie sa oferi asistență......asistență în limba maternă..

Nu se accepta ,,NU OFERIM ASISTENTA IN LIMBA DUMNEAVOASTRĂ*, -numai va vindem produse.

 

Și acum poți merge să-ți mărești salariul că ai aflat o noutate.

In fond de asta invitați lumea la dialog și comunicare cu servicii și produse, și, termeni și condiții.

La final, nu ți-am încălcat nici un paragraf din termeni și condiții......

Tonul agresiv nu te ajuta. Daca vrei niste raspunsuri, trebuie sa pui intrebarea corecta, sa dai detalii, nu doar sa arunci cu acuzele.

daca ai probleme incearca sa le prezinti concret !   da dovada de "baiat"  "cizelat" cand "discuti" cu o persoana de gen feminin  ,  lasa "nervii" deoparte ca nu rezolvi nimic .

ai si link  pentru reclamatii https://www.orange.ro/contact/  

Anonim
Neaplicabil

Nu exista companie cu 100% clienți mulțumiți. Eu când am fost nemulțumit de vodafone am plecat de la ei. Foarte simplu :).

Dacă ești supărat nu trebuie sa ai o atitudine ostila pe comunitate totuși :). Totul se rezolva cu calm