anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Dezamagit - Am cerut cateva luni o factura detaliata a consumului de internet

Badi
Începător

Am cerut cateva luni o factura detaliata a consumului de internet, dar nu am primit nici astazi. De ce am cerut ? Pt ca am fost in tara non ue si imi aparea cost suplimentar nejustificat, cate 7 centi, 12 centi desi mi sa confirmat la relatii clienti ca intr-adevar ceva este dubios. Caz nerezolvat! Internetul pe telefon imi tot face restabilire, desi stau sub antena. Caz nerezolvat! Apelul catre relatii clienti, redirectionat catre dingo, o aplicatie de prost gust, cu timp de asteptare 48 ore, asta e ca si cum nu deranja, achita factura si taci. Telefon nu am cumparat de la orange de vreo 15 ani, la ce preturi au! Mai am 3 luni de contract si ma gandesc sa renuntla voi! Zi buna si spor in rezolvare cazurilor!

 

 

8 Răspunsuri 8

Pololică
#StarMember

Salut!

Ai incercat sa descarci factura respectiva din MyOrange?

Vio73
#StarMember & May's Problem Solver

Salutare!

Ca să intri în legătură directă cu ei relativ repede, formezi 300, după care 1-1-1-0, chiar dacă Djia îți va cere ultimele 6 cifre din CNP.

De asemenea, poți să vezi factura detaliată și din My Orange .

Ai detalii aici:

https://www.orange.ro/help/cum-pot-obtine-o-factura-detaliata-si-cat-ma-costa-16348

Baftă! 

Nu cred ca mai funcționează

Iată cum apare

Ni.jpg

Vio73
#StarMember & May's Problem Solver

Nu văd nimic, nu îmi apare vreo poză sau altceva.

Da, am pus un screenshuts după aplicație, la factura- detalii factura am doar descarca factura și ar fi trebuit sa am și descarca factura detaliata. Iar aceasta opțiune nu apare. Oare de ce?!

Vio73
#StarMember & May's Problem Solver

Ai încercat și din secțiunea web, adică de pe un laptop/ desktop?

Ai detalii aici:

https://www.orange.ro/help/cum-pot-obtine-factura-detaliata-16308

Voi încerca și de pe web, dar la alte nr de telefon îmi apare descărcare factura detaliata, tot pe aplicatie

Vio73
#StarMember & May's Problem Solver

Să nu fie vreun bug pe contul tău. Dezinstalează și reinstaleaz-o.