anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pentru ce tipuri de abonamente poate fi activata optiunea Number Share?

CatalinC
Junior
Buna seara,
@Orange,
Va rog sa-mi spuneti pentru ce tipuri de abonamente poate fi activata optiunea Number Share?
Am un telefon Galaxy Note 10 Plus si un smartwatch Galaxy watch 4 LTE. In momentul in care incerc sa setez un Mobile Plan din aplicatia wearable, primesc mesaj sa iau legatura cu providerul.
Astazi, in timpul conersatiei cu o colega de-a dvs mi s-a transmis ca aceasta optiune este disponibila doar pentru abonamentul Smart 25 Plus. Din pacate, pe site-ul orange nu scrie asa ceva, mentionandu-se ca este suficient doar sa existe un abonament.
Este cineva care de curand si-a activat Number Share detinand un abonament diferit de Smart 25 Plus?
Multumesc.
1 Soluţie acceptată‚

Salut! Ne pare rau pentru aceasta neintelegere care s-a creat in urma apelarii colegilor de la Serviciul Clienti. Nu exista nicio incompatibilitate intre acest serviciu si tipul de pachet activ pe un numar de abonament. Abonatii care au pachet Smart Plus 25 nu platesc serviciul lunar Number Share; pentru restul abonamentelor acesta este taxabil. Ne bucuram ca ai rezolvat si ai activat serviciul in Orange shop. Iti dorim sa il folosesti cu placere si sa iti fie util! 🙂

Vizualizare soluţie în postul original

17 Răspunsuri 17

Salut!

Exact cu scrie și în răspunsul marcat ca soluție, serviciul Number Share se poate activa pe orice abonament.

Da am inteles asta acum, vreo solutie (minune) pentru a putea activa acest serviciu cunoasteti? 😁

Ți-am răspuns pe topicul deschis de tine.