anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pinata Party - punctaj 0 dupa accept termeni și condiții

Gelu27
Junior entuziast

Buna seara, 

Știți De ce la Pinata Party a trebuit să dau iar accept la termeni și condiții și după ce am bifat toate acestea punctajul meu este 0?

Multumesc!

1 Soluţie acceptată‚

Miha_Z
#StarMember

Buna @Gelu27, iti apare asa fiindca din 31 Ianuarie a inceput o noua campanie Pinata Party cu valabilitate pana pe 02 Aprilie cu posibilitate de prelungire. Daca pana la acea data nu ai folosit punctele pentru ati alege diversele beneficii, acele puncte le-ai pierdut. Incearca in noua campanie sa strangi minim 1000 de puncte ca sa intri in tragerea la sorti, unde poti castiga 5 console PS5 si 10 purificatoare de aer Xiaomi. Succes.

Vizualizare soluţie în postul original

17 Răspunsuri 17

Miha_Z
#StarMember

Buna @Gelu27, iti apare asa fiindca din 31 Ianuarie a inceput o noua campanie Pinata Party cu valabilitate pana pe 02 Aprilie cu posibilitate de prelungire. Daca pana la acea data nu ai folosit punctele pentru ati alege diversele beneficii, acele puncte le-ai pierdut. Incearca in noua campanie sa strangi minim 1000 de puncte ca sa intri in tragerea la sorti, unde poti castiga 5 console PS5 si 10 purificatoare de aer Xiaomi. Succes.

Gelu27
Junior entuziast

Multumesc mult pentru raspuns, @Miha_Z !

Acum inteleg de ce mi-au disparut toate punctele. Poate am noroc la tragerea la sorti.

Cu drag. Mult succes la extragere! Daca te numeri printre castigatori,te asteptam cu feedback la premiul castigat.

Pololică
#StarMember

Salutare! 

Fiecare perioadă de concurs este o perioada nouă când totul se ia de la 0. 

Vio73
#StarMember

Salutare!

La fiecare nouă etapă a concursului trebuie să facem așa, pentru că ne asumăm să acceptăm termenii și condițiile de participare la noua etapă a jocului respectiv. Acest lucru s-a făcut de 3 ani încoace, la câteva luni, când a început o altă etapă. Toți o facem, dacă dorim să participăm, ca și în alte situații ( jocuri, etc), unde dorim să ne implicăm.

Baftă!

Gelu27
Junior entuziast

Multumesc mult pentru raspuns! Chiar nu intelegeam de ce so disparut punctele stranse. 

FLo1
#StarMember

Fiecare perioadă de ”Pinata” durează cam 3 luni. La finalul fiecărei runde punctajul se resetează și așa cum ai aflat de la colegi, jocul se reia de la zero.

Gelu27
Junior entuziast

Multumesc mult pentru raspuns! M-am luminat acum. Chiar nu intelegeam ce am facut gresit.

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

In ciuda parerii generale, nu trebuie sa tii punctele pana la expirarea campaniei. Ca sa fii eligibil pentru tragerea la sorti, trebuie doar sa acumulezi acele 1000 de puncte pe durata campaniei. Altfel spus, trebuie doar sa ajungi la 1000 de puncte, nu si sa le pastrezi. Deci, data viitoare, le poti consuma linistit pentru a-ti activa diverse bonusuri din Pinata Party.

Client Orange

Roxy_3
Explorator entuziast

Orice campanie la un moment dat are un interval de zile , îți arată chiar in timpul jocului, dacă nu le utilizezi, ele se resetează și o iei de la capăt! Dar de fiecare data incepe o noua campanie și alte premii! 

Florin
Cunoscător

Buna ziua all, dacă acest concurs este până pe data de 2 aprilie, asta nu înseamnă că este valabil până la h 24, adică data de 2 inclusiv ?? Am intrat pe la ora 14 sa cheltui punctele, aplicația nu a funcționat după care am intrat acum (ora 15.30) și constat că a început alt concurs iar punctele le-am pierdut. Nu că făceam mare lucru cu acele puncte că premii fizice nu au, dar daca concursul este până pe data de 02.04, pai data de 02 este valabilă până la ora 24, așa mi se pare logic și normal. Zic eu, poate greșesc. 

Scadența a fost până în data de 02.04.2024 ora 13:59. Începând cu ora 14:00 a intrat în desfășurare (derulare) noua ediție aferentă Pinata Party.

LE: Regulamentul ediției anterioare îl regăsești aici.

Am înțeles, nu am știut că exista o ora stabilită pentru închiderea concursului dar nu e problema că nu am pierdut mare lucru. Mulțumesc pentru răspuns. 

Regulamentul ediției actuale îl regăsești aici și se va desfășura în perioada 2 aprilie 2024, ora 14:00 - 16 iulie 2024, ora 13:59.