De ce abonament am nevoie pentru Iphone 13?

Rar3s
Începător
Salut! Daca as vrea sa-mi cumpar un Iphone 13 cand va aparea, de ce abonament voi avea nevoie si cat va costa?
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Salutare, Depinde de eligibilitatea ta ca și client Orange (ce vechime ai, dacă ți-ai achitat facturile la timp, etc) și de cum vrei să-ți configurezi un abonament. Și aici mă refer la faptu că poți face un abonament mai mare, care să aibă și resurse mai multe incluse în roaming, iar atunci prețul aparatului va fi ceva mai mic, indiferent că-l iei în rate (cel mai probabil cu un avans, mai mare sau mai mic, dacă ai vechimea corespunzătoare de minim 18 luni ca și client Orange) sau cu un abonament mai mic, iar prețul aparatului va fi mai mare, iar resursele din abonament vor fi mai reduse. Cred că acești factori trebuie analizați și, în funcție de disponibilitățile tale, poți face o alegere potrivită ! Abonamentele le ai aici: https://www.orange.ro/abonamente/ Când va apărea, poți face și o simulare în Magazinul online și poți compara prețurile de la Orange și cu cele de la alte magazine de specialitate, gen Emag, Altex, Flanco, etc , pentru a face alegerea cea mai bună la preț. Baftă!

2 Răspunsuri 2

Vio73
#StarMember
Salutare, Depinde de eligibilitatea ta ca și client Orange (ce vechime ai, dacă ți-ai achitat facturile la timp, etc) și de cum vrei să-ți configurezi un abonament. Și aici mă refer la faptu că poți face un abonament mai mare, care să aibă și resurse mai multe incluse în roaming, iar atunci prețul aparatului va fi ceva mai mic, indiferent că-l iei în rate (cel mai probabil cu un avans, mai mare sau mai mic, dacă ai vechimea corespunzătoare de minim 18 luni ca și client Orange) sau cu un abonament mai mic, iar prețul aparatului va fi mai mare, iar resursele din abonament vor fi mai reduse. Cred că acești factori trebuie analizați și, în funcție de disponibilitățile tale, poți face o alegere potrivită ! Abonamentele le ai aici: https://www.orange.ro/abonamente/ Când va apărea, poți face și o simulare în Magazinul online și poți compara prețurile de la Orange și cu cele de la alte magazine de specialitate, gen Emag, Altex, Flanco, etc , pentru a face alegerea cea mai bună la preț. Baftă!

mihai_13
Maestru
Iphone 13 = Smart Plus 25+5ooo lei 😉