Compatibilitate Number Share Samsung Galaxy Watch4 BT

Alex1968
Începător
Buna ziua,
serviciul number share este compatibil pe Samsung Galaxy Watch4, 40mm, BT ?
1 Soluţie acceptată‚

MihaelaC
Community Manager

@Alex.1968, salut! Bine ai venit în comunitate și felicitări pentru prima întrebare adăugată. Așa cum a menționat și ZenGuru84, Number Share funcționează pe smartwatch-urile cu funcția celular (LTE sau 4G menționat). În acest caz Samsung Galaxy Watch4 BT nu este compatibil (are doar funcția Bluetooth), modelul Samsung Galaxy Watch4 4G este compatibil.

Am adăugat BT și în titlul topicului pentru claritate.

Ai un astfel de smartwatch sau îți dorești să cumperi?

@ZenGuru84, salut. Mulțumim pentru intervenție.

3 Răspunsuri 3

mihai_13
Maestru
poate te ajuta acest topic - https://comunitate.orange.ro/questions/2764094-activa-number-share-galaxy-watch-4

ZenGuru84
Începător
BT inseamna bluetooth. nu suporta number share. doar modelul LTE suporta.

MihaelaC
Community Manager

@Alex.1968, salut! Bine ai venit în comunitate și felicitări pentru prima întrebare adăugată. Așa cum a menționat și ZenGuru84, Number Share funcționează pe smartwatch-urile cu funcția celular (LTE sau 4G menționat). În acest caz Samsung Galaxy Watch4 BT nu este compatibil (are doar funcția Bluetooth), modelul Samsung Galaxy Watch4 4G este compatibil.

Am adăugat BT și în titlul topicului pentru claritate.

Ai un astfel de smartwatch sau îți dorești să cumperi?

@ZenGuru84, salut. Mulțumim pentru intervenție.