Ce resurse conțin abonamentele Orange Me special?

Razvan
#StarMember
Detalii despre serviciile noi de Orange.
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat

Abonamentul Orange Me12 pentru persoane cu dizabilitati are nelimitat minute si SMS-uri naționale si in roaming, 200 minute internaționale, 6 GB de internet național si un telefon usor de utilizat de catre persoanele cu nevoi senzoriale speciale.

Orange Fix 3 are 350 minute nationale

Orange Me 4 pentru persoane cu dizabilitati auditive are 20 min nationale si 200 sms-uri nationale, 200 minute in retea si si nelimitat sms in retea si 200mb

Orange Me 2 pentru persoane cu dizabilitati vizuale are 300 minute naționale și în rețea

https://www.orange.ro/abonamente/orange-me-special/

2 Răspunsuri 2

Vio73
#StarMember
Comunici mai ușor cu cei apropiați, pentru că la Orange ai o ofertă specială: un telefon cu funcții adaptate pentru persoanele cu dizabilități senzoriale, minute nelimitate în rețea și internet pe mobil la viteze 4G. https://www.orange.ro/abonamente/orange-me-special/

Jay
Campion certificat

Abonamentul Orange Me12 pentru persoane cu dizabilitati are nelimitat minute si SMS-uri naționale si in roaming, 200 minute internaționale, 6 GB de internet național si un telefon usor de utilizat de catre persoanele cu nevoi senzoriale speciale.

Orange Fix 3 are 350 minute nationale

Orange Me 4 pentru persoane cu dizabilitati auditive are 20 min nationale si 200 sms-uri nationale, 200 minute in retea si si nelimitat sms in retea si 200mb

Orange Me 2 pentru persoane cu dizabilitati vizuale are 300 minute naționale și în rețea

https://www.orange.ro/abonamente/orange-me-special/