anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Iphone 13 Pro Max in magazinul online

Daniel4msc
Junior
Aveti idee cam cand s-ar adauga Iphone 13 Pro Max 128GB in magazinul online pentru o eventuala prelungire de abonament ??
78 Răspunsuri 78

George201
Începător
Se mai aude ceva despre iphone 13 pro max, in luna noiembrie, cam pe cand se preconizeaza ca o sa apara in stocuri...?

Cosmin1973
Începător
Nu știu cât de posibil este sa ajungă in aceasta luna. Am primit insa un mesaj de la orange in care comanda pentru pro max a fost prelungita pentru 30 de zile. Cu mare probabilitate este ca in luna decembrie sa ajungă.

Neaplicabil
@George201 azi am impresia (nu mai sunt așa sigur) că a apărut câteva minute pe stoc... am vrut să-l trec prin afiliere ca să-mi iau și telefon + comision din vânzare... dar când am intrat era deja epuizat... era varianta de 512GB... ori a fost pe stoc, ori a fost o eroare de afișare... nu sunt 100% sigur... dar a cam fost ca premiile de la pinata party: dacă a fost s-a vândut instant, ca pâinea caldă...

Al1
Explorator
Pe data de 8 noiembrie mi s a prelungit automat precomanda pt iphone 13 pro max. Nici pana in ziua de azi nu am un raspund din Shop mi se spune ca n au informatii. Vine anul asta sau?

fsiarazvan
Începător
Si eu la fel...am primit sms de prelungire comanda...Nimeni nu stie nimic

Crepe
Junior
A primit cineva telefonul zilele astea? :)) Si daca da, cand a fost facuta precomanda?

Daniel4msc
Junior
Nu a primit nimeni nimic.. nici macar o informatie sigura sau o explicatie concreta..la telefon nu mai am pretentii pana in februarie cel putin.

vladvas
Junior
salutare tuturor, am urmarit cam toate threadurile cu livrari de iphone 13/pro/max si sunt in aceeasi situatie cu voi. pe data de 28 oct am facut o prelungire de abonament la orange si am luat de la ei un iphone 13 pro de 128. initial am vrut sierra blue insa domnisoara cu care am semnat contractul mi-a sugerat sa merg pe graphite ca "ar ajunge mai repede". ok. zis si facut. domnisoara agent a facut precomanda tot in data de 28 oct si nici pana in prezent tel nu a ajuns in stoc. eu inteleg ca lucrurile se misca mai greu, dar in acelasi timp, eu deja am platita o factura si un bun de care nu ma pot folosi. in call center nu spune nimeni nimic, agentul de vanzari nu stie nimic, efectiv compania pare ca e plina de oameni care nu comunica deloc intre ei. apple face livrari. aseara am intrat intr-un istyle si ce credeti, tocmai ce primisera stocuri de 13 pro. azi cand am sunat la orange, ce credeti ca mi-a spus domnisoara agent, "nu au ajuns in stoc" .eu sunt ferm convins ca orange vinde mai multe telefoane decat istyle.

Razvan
#StarMember
Poate la Orange sunt vânzări mai mari și le vinde în ordinea precomenzilor. Cine știe care este algoritmul lor de vânzare.

SRemus
Începător
Buna seara,am facut o precomanda la un iphone 13 pro max de 128 siera blue in data de 16 octombrie la un shop fizic.A trecut 1 luna si 1 sapt si nici acum nu am primit telefonul sau vreo veste despre el. Mi se tot spune ca nu e in stoc.Sper ca anu asta să-l primesc!!

Sorinu
Junior entuziast
@SRemus, intre timp l-ai primit?

SRemus
Începător
@Daniel4msc,nici acum nu l-am primit si incep sa regret ca m-am bazat pe orange la precomanda.La cat astept inca dupa el imi ajungea si din china sau america mai repede!Pur si simplu bataie de joc!!

vladvas
Junior
@SRemus sunt in aceeasi situatie ca si dvs. precomanda facuta pe 28 oct si nu am primit inca nimic. Domnisoara agent de vanzari care mi-a facut precomanda si mi-a prelungit abonamentul, zbiara sus si tare ca nu e vina orange, ca ce sa faca daca apple nu trimite telefoane. pai e vina noastra a clientilor ca nu reusesc ei sa aduca telefoane pt clienti? am fost sambata 3.12.2021 in orange store din afi brasov si ce credeti, aveau 2 iphone 13 pro venite in PLUS. nu am luat pentru ca erau gold si eu am cerut graphite. deci aparent telefoane ar fi. sunt sigur ca situatia din orange brasov nu e singulara.

_ioana_
Începător
A primit cineva recent comanda de iPhone 13 pro max efectuată in magazin?

SRemus
Începător
Am sunat din nou la magazin si mi-au zis ca va onora comenzile(spera ca anu asta) in functie de precomanda facuta. Adica primu care a venit să-și faca precomanda ala isi primeste telefonu si urmatoru si tot asa. Eu banuiesc ca ar trebui sa onoreze comenzile facute mai ales pt cadouri de craciun,parerea mea!