anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Nu imi da voie sa fac selfie pentru logare YOXO

vyokant
Junior
 
28 Răspunsuri 28

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Aplicatia are acces la camera? Iti apare vreo eroare? Daca da, poti sa faci un screenshot?

Client Orange

multumesc pt raspuns, dar nu ma lasa sa merg mai departe daca nu fac acel selfie de logare de la inceput

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Cred ca acel pas e obligatoriu. Deci, inteleg ca problema nu e ca nu poti sa faci selfie. Problema e ca vrei sa treci mai departe fara sa faci acel selfie. Corect?

Client Orange

inteleg ca este obligatoriu, dar de ce nu ma lasa sa trec de acel pas

asa cum spui pot face screen shot, dar ar trebui sa pot trimite undeva poza, dar unde??

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

poza o poti atasa aici in comunitate.

Client Orange

pai eu nu am instalat pe telefon acest chat

aici unde vorbim pot intra pe un PC

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

E un site. Poti intra din orice browser. Inclusiv de pe telefon. Dar daca esti pe PC, poti sa iti trimiti screenshot-ul pe mail, de exemplu, accesezi mail-ul de pe PC, iei poza de acolo, si o atasezi aici.

Sau, o trimiti prin BT daca ai un laptop cu asa ceva. Sau prin cablu de date. Ideea e sa ajunga cumva screenshot-ul pe PC.

Client Orange

da, si dupa aceea

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Dupa ce postezi screenshot-ul aici? Pai sa vedem daca iti da eroare sau nu, si care e problema. Dupa aceea, in functie de acel screenshot, putem sa vedem ce e de facut.

Client Orange

salut, ma mai puteti ajuta cu conectarea pe yoxo

am pus acea poza, dar mai departe??????

da si cu ce ma ajuta daca fac acel screenshot?

tot nu pot trece mai departe

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Banuiesc ca acel selfie este o masura de securitate. Ce se intampla daca faci selfie-ul si treci mai departe? Primesti vreo eroare?

Client Orange

GeorgianaD
Moderator

Salut, @vyokant ai reusit sa te loghezi in aplicatie? Ne poti da mai multe detalii referitoare la situatia ta?