anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Traficul in aplicatia Orange TV Go se contorizeaza?

Ascary
Campion certificat
Odata cu lansarea concursurilor Orange din aplicatia Orange tv Go as vrea sa stiu daca traficul facut cu aceste concursuri se contorizeaza sau e gratuit.
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat
Accesul la programe este gratuit, dar, traficul se contorizează conform planului tarifar pe care-l ai in abonament..

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

Razvan
#StarMember
Conform opțiunii Orange TV Go incluse în abonamentele Orange Me, traficul efectuat este gratuit.

Jay
Campion certificat
Accesul la programe este gratuit, dar, traficul se contorizează conform planului tarifar pe care-l ai in abonament..

Vio73
#StarMember
Da, se contorizează. Dacă ai Orange TV, ai 1 GB net gratuit, după care intri pe contorizare. Mi se părea corect să ai nelimitat în aplicație, pentru că se consumă mult trafic dacă stai pe TV online.

FaraUnID
Campion certificat
Traficul efectuat în Orange TV GO și Movie Go Unlimited consumă din traficul de internet disponibil în abonament și, după terminarea acestuia, se taxează la tarif standard. Sursa - https://www.orange.ro/abonamente/orange-me/index.html Pe abonamentele un pic mai vechi (cum sunt ale mele) traficul de date efectuat in cadrul aplicatiei Orange TV Go este gratuit daca numarul orange din telefon este asociat cu aplicatia si daca esti logat in aplicatie cu respectivul numar de telefon.

Razvan
#StarMember
Eu știam ca am trafic gratuit în Orange TV Go, probabil de când au băgat bonus mai mare la abonamente îl contorizează.