anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Se pot recepționa canalele din pachetul Essential fără decodor?

Addriann
Începător

Salutare. 

Îmi cer scuze dacă s-a mai discutat, am căutat informația, dar nu am reușit să o găsesc.

În speță, aș vrea să mut atelierul la Orange (pe partea de TV + Net), sunt ceva oferte bune în perioada următoare. Totuși, informația pe care nu o prea găsesc pe undeva este dacă se pot recepționa canalele din pachetul Essential fără decodor, doar din tunerul digital al televizorului sau nu.

De asemenea, cel mai mult mă interesează la ora actuală canalele pentru copii, iar aici nu regăsesc JimJam în listă. Chiar nu există acest canal în grila Orange?

Menționez că m-am documentat deja și în locația mea este disponibilă infrastructura proprie Orange.

Mulțumesc anticipat.

1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember

Salutare!

Da, merg fără decodor, iar Jimjam este în grilă, pe rețeaua proprie Orange!

Ai aici grila proprie :

https://www.orange.ro/love/local/client-orange-fibra-1000-si-tv-esential

Baftă!

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

Vio73
#StarMember

Salutare!

Da, merg fără decodor, iar Jimjam este în grilă, pe rețeaua proprie Orange!

Ai aici grila proprie :

https://www.orange.ro/love/local/client-orange-fibra-1000-si-tv-esential

Baftă!

Salut. Cand este nevoie de card CI. Pentru programe codate sau pachet premium? La digi doar pentru programe sau pachete premium cu plata. Ma intereseaza, deoarece as vrea sa trec la orange dar au cam mare pretul la card CI suplimentar.

Salut! Mie una de la Orange Shop mi-a spus ca decodorul ala este pentru a decoda canalele HD si cele codate, dar cred ca aia cu canalele HD este vrajeala sau nu stia nici ea. Cred ca si canalele suplimentare din pachetul premium intra la canale codate, nu doar cele suplimentare cu plata...

Salutare!

Depinde la cel fel de fibră te referi. Dacă este vorba despre fibra proprie Orange, vor merge majoritatea din pachet fără cam. Dacă e vorba de cele prin rețeaua fostului Telekom, da, acolo sunt multe care nu vor merge fără cam. Sper să se schimbe ceva după integrarea OROC în ORO, dacă vor să fie o alternativă serioasă la Digi. 

Salut!

Da, ma refer la Orange Romania, fibra. Si ce nu ar merge fara card CI?

Anonim
Neaplicabil

Ar fi interesant daca cineva ar putea oferi o lista cu programele ce se pot prinde fara CI.