anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Programe gratuite OrangeTv Go

CatalinD
Junior
Ce parere aveti despre o listă mai mare de canale oferite gratuit spre vizionare in funcție de tipul de abonament sau vechimea in rețea?
1 Soluţie acceptată‚

FaraUnID
Campion certificat
Initiatorul cred ca se referea la abonamentele de voce cand a spus tipul de abonament si vechimea in retea. Si eu sunt pentru adaugarea progresiva de canale tv disponibile in mod gratuit in cadrul abonamentelor de voce ca si bonus orange thank you in functie de vechime in retea a fiecaruia. Asa cum au facut si cu pachetul de internet oferit bonus.

Vizualizare soluţie în postul original

7 Răspunsuri 7

teacher_
#StarMember
Este o idee interesanta, ea există deja partial. Exista aplicația TvGo, prin care poți urmări gratuit anumite canale de televiziune pe telefon/tableta, in funcție de ce abonament ai. Acuma nu știu la ce te referi, daca ai vechime mai mare, sa îți dea mai multe canale gratuit? Mi se pare ușor discriminatoriu, pentru că nu oferi acces la informație tuturor in mod echidistant.

FaraUnID
Campion certificat
In principiu da, cu mentiunea ca poti avea 100 de canale gratuite, daca acele canale sunt de umplutura si care transmit la o rezolutie de 360p, nu am facut nimic. Cred ca mai importante sunt calitatea continutului si nu cantitatea acestuia.

svetalex
Senior certificat
Asta se întâmplă deja - numărul de canale diferă în funcție de abonamentul ales (nu și în funcție de vechime) - Local HD Go - 27 de canale tv 2 eur; - World HD Go - 58 de canale tv 3,5 eur; - Family HD Go - 87 canale tv 4,5 eur; @CatalinD care sunt canalele pe care ai dori să le primești în plus?

Vio73
#StarMember
Ele sunt în mare parte gratuite oricum, dacă ești abonat Orange. Depinde câte servicii ai. Dacă ai doar abonament de voce, canalele gratuite variază în funcție de tipul și valoarea abonamentului. Dacă ai și un abonament tv pe cont, poți avea chiar maximum de programe, în funcție de pachetul tv ales. De exemplu, eu am acum Family HD la pachetul tv satelit și am acces la pachetul Family tv go gratis. Succes!

FaraUnID
Campion certificat
Initiatorul cred ca se referea la abonamentele de voce cand a spus tipul de abonament si vechimea in retea. Si eu sunt pentru adaugarea progresiva de canale tv disponibile in mod gratuit in cadrul abonamentelor de voce ca si bonus orange thank you in functie de vechime in retea a fiecaruia. Asa cum au facut si cu pachetul de internet oferit bonus.

Miha_Z
#StarMember
Toti ne dorim sa primim ceva in plus pentru fidelitatea de care am dat dovada. Traim intr-o societate in care nu prea mai putem vorbi de ceva stabil si in functie de ofertele promotionale clientii schimba firmele ce ofera diverse servicii. Probabil si asaltul acesta de oferte ne fac sa avem asteptari si mai mari de la firmele actuale la care avem servicii si sa dorim beneficii in plus.

Jay
Campion certificat
Eu nu ma uit nici la cele pe care le am, ca nu am timp, nici macar nu stiu la ce am acces 🙂