anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Orange TV grila.

Ascary
Campion certificat
Aveți ceva sugestii pentru îmbunătățirea grilei Orange TV? Ce posturi ați dori și care posturi nu prea le vizionați?
1 Soluţie acceptată‚

Romeo_
Senior certificat
Daca fiecare client ar putea alege grila de programe cu programele care ii plac si le vizioneaza mai des ar fi ceva de vis 🙂

Vizualizare soluţie în postul original

10 Răspunsuri 10

Miha_Z
#StarMember
As fi venit cu cateva sugestii, dar momentan nu am pachetul Orange Love. Inca sunt in perioada contractuala cu alt operator si in functie de avantajele oferite de acest pachet ma voi decide daca i-l voi achizitiona.

Vio73
#StarMember
În primul rând trebuie reintroduse canalele National Geografic, apoi o diversitate de canale sportive, inclusiv un canal propriu de sport ( gen Orange Sport), etc.

Vio73
#StarMember
Orange este lider la calitate, cam pe toate segmentele. Dacă s-ar introduce unele canale științifice și ceva canale sportive la calitate HD, ar fi ceva extraordinar. Oricum ei stau destul de bine în comparație cu ceilalți, dar ca întotdeauna, există loc de mai bine. Dacă ar veni și cu ceva canale 4k, ar fi wow!

Romeo_
Senior certificat
Daca fiecare client ar putea alege grila de programe cu programele care ii plac si le vizioneaza mai des ar fi ceva de vis 🙂

Vio73
#StarMember
Aia nu se poate, e clar. Dar sunt convins că sunt mulți care cer aceleași lucruri, cum ar fi de exemplu, reintroducerea canalului National Geographic.

Jay
Campion certificat
Eu as vrea sa mai deblocheze din axn-uri si disney-uri.. 🙂

Ciucuras
Cunoscător certificat
Eu urmăresc doar emisiuni din Orange TV GO, nu dețin un pachet TV, în aplicație sunt puține posturi Free, parca în total 28 dacă nu ma înșel, nu le-am numărat. Mi-aș dori sa am mai multe filme/seriale free

Vio73
#StarMember
Ori plătești o opțiune Orange tv go, ori îți iei serviciul tv de la ei și ai mult mai multe programe. Eu le am pe majoritatea, dar am tv-ul de la ei.

Florin_D
Cunoscător certificat
HA... A venit momentul sa ma plang...! De ce s-a scos din grila de programe a posturilor de la National georgaphic!? Eu sunt unul care urmareste la tv acele posturi si sufar din greu de la disparitia acestora! As dori chiar si cu plata suplimentara pentru acestea sa le pot viziona din nou.

Vio73
#StarMember
Problema este că le-au scos și cei de la Telekom. Probabil neînțelegeri la bani.