anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ofera Orange kit pentru extra canale?

Miha_Z
#StarMember
Daca doresc sa fac abonament Orange TV si sa vizionez mai multe programe straine, imi ofera Orange si un kit de extra canale? Acesta este gratuit sau voi plati o taxa lunara?
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Sigur că oferă! Dacă vrei acces la și mai multe canale decât cele incluse în abonamentul tău Orange TV, alege pachetul suplimentar kit extra canale, prin care poți urmări peste 100 de posturi TV, din care 20 la calitate HD și unul 3D. Toate acestea fără costuri suplimentare la abonament. Detalii aici: https://www.orange.ro/tv/kit-extra-canale/index.html

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

Vio73
#StarMember
Sigur că oferă! Dacă vrei acces la și mai multe canale decât cele incluse în abonamentul tău Orange TV, alege pachetul suplimentar kit extra canale, prin care poți urmări peste 100 de posturi TV, din care 20 la calitate HD și unul 3D. Toate acestea fără costuri suplimentare la abonament. Detalii aici: https://www.orange.ro/tv/kit-extra-canale/index.html

Laura_cio
Senior
Ca o completare la ceea ce a scris Vio, este o taxa de instalare a kitului de 10,91 euro (TVA inclus). Pentru activare, se solicita odată cu activarea abonamentului Orange TV, sau in cazul in care deții un abonament TV și vrei kitul, solicita instalarea acestuia printr-un apel la 300 sau la un magazin Orange.

Dragomir
Începător
Eu am activat kitul de extra canale. Sincer, nu se merita. Sunt cateva canale HD,Niciunul 3D. Multe canale gen TVR....Slabut. Eu il am gratuit deoarece am 2 abonamente TV satelit.

Vio73
#StarMember
E gratuit oricum. Eu de exemplu, am altă antenă motorizată, prin intermediul căreia poți prinde multe canale de pe satelit. Din păcate, cele free, nu sunt interesante. Cele prinse prin intermediul kit-ului Orange intră la această categorie. Nimeni nu oferă acces gratuit decât la canale free, că altele costă destul de mult.