anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Nu merge orange tv pe antena 1, eroare P004

AndreeaGrm
Începător

Nu merge orange tv pe antena 1, eroare P004, restul programelor merg. Exista rezolvare?

1 Soluţie acceptată‚

Poate ca e ca la Voyo, daca ai si servicii tv de la ORO, nu doar de voce, poti urmari posturile Pro si Antena inclusiv pe laptop, Smart TV, al unui TV Go box sau prin Chromecast.

Am incercat si eu sa intru de pe laptop pe Orange TV Go si sa vad Antena 1. Desi am abonament Antenaplay, pe care il platesc din contul ORO, imi da eroare W400. Inseamna ca e cu acces doar pt cei cu servicii tv ORO.

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Ia legatura cu un consultant folosind una dintre metodele de contact de aici si deschide o sesizare.

Client Orange

Vio73
#StarMember

Salutare!

Ai dat o rescanare a programelor?

Despre ce fel de tv este vorba, fibră, satelit?

Dacă este vorba despre tv satelit, poate s-a mișcat antena vreun pic, mai verifică și mufele, etc.

Dacă nu reușești, poți să le scrii din aplicația My Orange - Altele ( cele 3 puncte din dreapta jos)- Contract și feedback - Scrie- ne ( transfer operator) sau din secțiunea Contact:

https://www.orange.ro/contact/

Baftă !

delfinas
#StarMember

Andreea, bun venit in Comunitate!!!

E vorba de televiziune sau Orange TV Go? Daca e a doua varianta, Antena 1 se vede online doar daca ai abonament la Antenaplay.

Eu văd toate antenele prin Orange TV go, fără să am Antena play.

Poate ca e ca la Voyo, daca ai si servicii tv de la ORO, nu doar de voce, poti urmari posturile Pro si Antena inclusiv pe laptop, Smart TV, al unui TV Go box sau prin Chromecast.

Am incercat si eu sa intru de pe laptop pe Orange TV Go si sa vad Antena 1. Desi am abonament Antenaplay, pe care il platesc din contul ORO, imi da eroare W400. Inseamna ca e cu acces doar pt cei cu servicii tv ORO.