anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Merită să achiziționez Maxpack HD de la Orange ?

Vio73
#StarMember
Mă bate gândul să-mi iau acest pachet la televiziunea prin fibră. Voi ce mă sfătuiți?
1 Soluţie acceptată‚

Razvan
#StarMember
Da, merita. Pretul MaxPak-ului este de 5 euro lunar cu HBO si HBO GO (separat HBO = 3 euro, iar HBO GO = 3 euro). Cu Maxpack te bucuri de sute de filme și seriale disponibile pe canalele HBO, Cinemax și Cinemax 2 pe televizor, precum și de conținutul din serviciul HBO GO, disponibil pe smartphone, laptop sau smart TV. https://www.orange.ro/servicii-fixe/tv/abonament-tv-cablu/

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

Razvan
#StarMember
Da, merita. Pretul MaxPak-ului este de 5 euro lunar cu HBO si HBO GO (separat HBO = 3 euro, iar HBO GO = 3 euro). Cu Maxpack te bucuri de sute de filme și seriale disponibile pe canalele HBO, Cinemax și Cinemax 2 pe televizor, precum și de conținutul din serviciul HBO GO, disponibil pe smartphone, laptop sau smart TV. https://www.orange.ro/servicii-fixe/tv/abonament-tv-cablu/

Laura_cio
Senior
Merita sa încerci. Mi se pare un abonament acceptabil ca preț.

Romeo_
Senior certificat
Vio,sa verifici intai acoperirea...apoi am vazut in oferta ca ai de unde alege in functie de nr de programe dorit.

Miha_Z
#StarMember
Se merita pentru ca vei avea o calitate excelenta a imaginii si o stabilitate crescuta a serviciului TV. In functie de numarul programelor incluse poti opta intre 3 tipuri de abonamente 8E, 10E sau 12E. De asemenea daca esti fan filme poti opta si pentru extra optiunea MaxPack cu 5 E, ce contine canalele HBO, Cinemax si Cinemax 2 pe televizor, precum si de continutul din serviciul HBO GO, disponibil pe smartphone, laptop sau smart TV. Iar ca facilitati la Orange Home TV ai acces inclus la optiunea Movie Go Unlimited; 1 GB trafic de internet mobil pe care poti sa-l consumi in aplicatia Orange TV Go sau pe site-ul tvgo.orange.ro si beneficiezi si de cele mai spectaculoase competitii incluse, Liga Campionilor, Europa League, Liga 1 si Cupa Romaniei pe canalele Look.

FaraUnID
Campion certificat
Daca esti un mare consumator de filme, DA, se merita. Cand spun filme ma refer la productii de box office. Pretul MaxPak-ului este de 5 euro lunar in timp ce luate individual HBO = 3 euro / lunar, iar HBO GO = 3 euro / lunar. Asta inseamna o reducere de 1 euro lunar, iar daca simulam un contract pe 24 de luni inseamna o reducere de 24 de euro. 5 euro lunar este echivalentul unui pachet de tigari, o pizza buna sau 2 filme vazute la cinema + popcarn-ul si sucul aferente. Filmele de pe HBO sunt de cele mai multe ori unice iar majoritatea premierelor de la Hollywood se vad pe micul ecran pentru prima data pe HBO si dupa vreo 3 - 5 ani le cumpara si televiziunile de la noi. Plus ca pe HBO GO vezi ce vrei, de cate ori vrei, la orice ora vrei si de pe orice dispozitiv vrei fie din aplicatia dedicata sau din browser.