anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum instalez orange tv go pe samsung ue32h4500aw ?

CLAO
Junior
Am acest tv samsung ue32h4500aw si nu stiu daca se poate instala orange tv go
In aplicatii nu apare...
Multumesc
10 Răspunsuri 10

Vio73
#StarMember
Salutare! Vezi dacă îți sunt de folos aceste informații: https://www.orange.ro/servicii-fixe/tv/orange-tv-go/smart-tv/ Dacă nu găsești nici ulterior o legătură, înseamnă că nu este compatibil acest televizor cu aplicația. Poți întreba și la Tehnic, printr-o sesizare la serviciul.clienti@orange.ro. Baftă!

DanielaH
Moderator
@CLAO, ai reușit să înstalezi aplicația? Te-a ajutat răspunsul oferit de Vio73?

CLAO
Junior
Din păcate nu am reușit... am trimis email la orange, aștept să văd ce vor spune. Televizorul e din 2014 poate e prea vechi :( Pt Lg am luat orange tv box... am sperat sa nu cumpar si pt ăsta

FLo1
#StarMember
CLAO: Modelele din ”epoca” aceea, abia dacă încarcă un browser sau un youtube. Despre alte aplicații,... pe multe nici nu le acceptă la instalare: din lipsă de memorie în special. Alegerea pentru un TV-Box va fi mai bună.

CLAO
Junior
Salutare Daca e legat de memorie...acum am liber 1,5GB... cred ca ar fi ok Totusi nu cred ca se poate instala... eu încerc 🙂

CLAO
Junior
Am primit si raspunsul celor de la Orange: Buna ziua, Va multumim pentru mesaj. Datele pe care ni le-ati furnizat in solicitare sunt insuficiente pentru a va putea identifica in baza de date si pentru a analiza situatia prezentata. Va rugam sa reveniti cu un mesaj in care sa precizati numarul dumneavoastra de telefon sau codul de abonat Orange pentru a va putea putea raspunde solicitarii. Ramanem la dispozitia dumneavoastra prin intermediul sectiunii « Contact » de pe pagina noastra www.orange.ro, din aplicatia « Contul meu » sau prin intermediul Serviciului Clienti. Multumim, Customer Service Team

DanielaH
Moderator
@CLAO, prin ce canal ai făcut sesizarea la Serviciul Clienți? Recomandarea noastră este să oferi aceste date (cod abonat, număr de telefon) colegilor noștri pentru a putea face o verificare punctuală a contului tău.

CLAO
Junior
Prin email Am un cont Business și am trimis de pe emailul firmei...cel de corespondență. Oricum azi am răspuns cu datele cerute.

DanielaH
Moderator
Te așteptăm să revii cu vești bune să ne spui cum s-a rezolvat.

CLAO
Junior
inca e liniste...daca primesc ceva raspunsuri le comunic 😉