anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce s-a intamplat cu National Geografic si Wild? Nu mai sunt in grila TV.

Coco_fresco
Începător
Nu mai regasesc posturile (national geografic hd si wild hd) in grila tv. Care este motivul ?
67 Răspunsuri 67

Ascary
Campion certificat
La posturile mentionate de tine m-am uitat si eu de curiozitate doar dupa alegeri sa-i vad pe moderatori cum se zvarcolesc pe jos. :))) Scuze,nu prea avem voie sa discutam politica :)))

Vio73
#StarMember & May's Problem Solver
Partea bună e că, pe cablu, au revenit canalele National Geografic HD și National Geografic Wild HD ( de azi). Partea proastă este că vor fi retrase din 1 ianuarie toate canalele Discovery, inclusiv Eurosporturile ( care sunt tot ale Discovery). Sigur, e vorba de grila Telekom!

Ascary
Campion certificat
Pe DTH nici o schimbare Vio?

Vio73
#StarMember & May's Problem Solver
Nu și sper să nu fie niciuna. Dacă ar introduce National Geographic, nu m-aș supăra!

Ascary
Campion certificat
N-am luat cu mine Orange-ul, de aia intreb. Am preferat sa pun un Focus aici fiindca sotia e mare amatoare de National Geografic si n-am avut incotro. Eu as fi preferat Orange DTH. Din fericire Kaonul Focusului se poate imperechea cu telecomanda televizorului, asa ca din acest punct de vedere e la fel de comod ca Orange-ul la care folosesc CAM.

Vio73
#StarMember & May's Problem Solver
Orange DTH are multe programe bune, dar din păcate, nu avem încă National Geografic, Travel Mix HD, Da Vinci, etc. Poate se face ceva și în acest sens!

Vio73
#StarMember & May's Problem Solver
Cred că ar trebui ca Orange să introducă în grila de satelit canalele National Geographic, pentru că se simte lipsa lor.

Vio73
#StarMember & May's Problem Solver
Din păcate, Orange au rămas cam ultimii care nu au în grilă aceste posturi. Nu înțeleg ce se întâmplă de nici după un an nu sunt reintroduse!